با حکم رحمانی فضلی منصوب شد؛...

با حکم رحمانی فضلی منصوب شد؛...

وزیر کشور در حکمی مهدی جمالی نژاد، شهردار سابق یزد را به سمت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی جمالی نژاد آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر و ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معان عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب می نمایم.
وزیر کشور در این حکم؛ تلاش موثر و مضاعف در جهت تقویت مدیریت شهری و تحرک هرچه بیشتر شهرداری ها، سعی در مسیر رفع مشکلات شهرداری ها و ایجاد منابع مالی و درآمدهای پایدار و برقراری انضباط مالی و اداری در آنها، پیگیری برای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرها و سامانه های حمل و نقل ریلی کلانشهرها را بعنوان اهم وظایف جمالی نژاد احصاء کرده است.
دکتر رحمانی فضلی در حکم معاون جدید عمرانی خود؛ توسعه و بهبود فضای سبز، کاهش آلودگی هوا، پیگیری و رسیدگی به امور مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا و انجام حمایت های لازم از آنها، تقویت و توانمندسازی بیش از پیش دهیاری ها و پیگیری برای به سرانجام رسانیدن لوایح پیشنهادی حوزه عمران وزارت کشور را از دیگر وظایف و ماموریت های معاون جدید وزارت کشور بر شمرده است.
جمالی نژاد؛ فارغ التحصیل دکترای برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و متولد ۱۳۴۸ است و تجربه خدمت در کسوت؛ شهردار یزد، شهردار اصفهان و معاون عمرانی استاندار اصفهان را در کارنامه خود دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات