۷۰۰میلیارد ریال اعتبار عمرانی در بخش آب وخاک اردبیل جذب شد

۷۰۰میلیارد ریال اعتبار عمرانی در بخش آب وخاک اردبیل جذب شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی در بخش آب و خاک کشاورزی استان اردبیل جذب شد.
۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی در بخش آب و خاک اردبیل جذب شد

خلیل نیکشاد عصر امروز در مراسم اختتامیه دوره مدیران جهاد کشاورزی در اردبیل اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام یافته امسال ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی در بخش آب و خاک کشاورزی استان اردبیل جذب شد که این اعتبار در طول چندین سال گذشته بی‌نظیر بوده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار ملی با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز نهاده‌های دانی گفت: حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در حال حاضر یک اولویت اساسی است و در این زمینه مسئولان موظفند زیرساخت‌های لازم و مناسب را فراهم کنند که این مسئله در حال حاضر مبنای کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: خرید تضمینی گندم با در نظر گرفتن محدودیت‌های مالی و شرایط اقتصادی کنونی و نیز بحران آب یک مبنای اساسی است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و نیاز است برای ایجاد ثبات بازار از برخی حرف‌ها از باب تشویشش اذهان عمومی جلوگیری به عمل آید.

نیکشاد تصریح کرد: کاهش قیمت مرغ نزدیک به ۵ هزار تومان در استان و خرید تضمینی گندم برای افزایش تولیدات محصولات کشاورزی برای ما بسیار حائز اهمیت است به گونه‌ای که هم‌اکنون این میزان به ۶۰۰ هزار تن رسیده و برنامه‌ریزی منسجمی برای افزایش تولیدات محصولات کشاورزی برای رسیدن به بازده عالی مبنای کار قرار دارد.

وی اظهار کرد: افزایش دانه‌های روغنی از جمله سویا و کلزا نیز جزو اولویت‌های اساسی است و تمام تلاش و اهتمام ما بر این است که با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته این میزان را به حد قابل قبول برسانیم و به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.

لینک اصل خبر در سایت انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی استان اردبیل

    منبع خبر

    انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی استان اردبیل

    انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی استان اردبیل یک انجمن می باشد

      نظرات