تقاطع غیرهمسطح سنجر خان به بلوار ساحلی وصل می شود

تقاطع غیرهمسطح سنجر خان به بلوار ساحلی وصل می شود

شهردار سنندج از اتصال تقاطع سنجرخان به بلوار ساحلی خبر داد و گفت: اتصال تقاطع سنجر خان به جاده ساحلی و بلوار کردستان باعث توزیع ترافیک به محورهای بلوار دکتر حسینی، ترمینال سنندج، بهشت محمدی و محور سنندج – همدان می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: اتصال تقاطع سنجر خان به بلوار ساحلی  بزودی آغاز شد.

شهردار سنندج اظهار داشت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک عملیات احداث تقاطع سنجر خان در مسیر خروجی شهر سنندج به سمت همدان در سال ۹۴ آغاز شد و زمستان سال گذشته  این  تقاطع زیر بار ترافیک رفت.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: با هدف انتقال ترافیک به بخش شرقی، جنوبی و جنوب شرقی شهر سنندج مطالعات لازم جهت اتصال پروژه تقاطع غیرهمسطح سنجرجان به بلوار ساحلی انجام گرفت.

وی با بیان اینکه بزودی عملیات اتصال تقاطع سنجر خان به بلوار ساحلی  آغاز خواهد شد گفت: اتصال  این دو مسیر باعث توزیع ترافیک به محورهای بلوار دکتر حسینی، ترمینال سنندج، بهشت محمدی و محور سنندج – همدان می شود.

مهندس صیدی  عنوان کرد: یکی دیگر از اهداف اجرای این طرح تکمیل رینگ جنوبی شده و ارتباط بین شهرک های بهاران، زاگرس ساحلی و ... را به سمت تقاطع غیرهمسطح سنجر خان و بلوار دکتر حسینی  است.

وی تصریح کرد:  با اجرای این طرح تردد از سمت بلوار ساحلی به تقاطع سنجر خان و برعکس، حرکت از شهرک ساحلی به میدان میوه و تره بار و برعکس به صورت همسطح  و تردد حول محور میدان بیضی  صورت خواهد گرفت.

شهردار سنندج تاکید کرد: طول کل مسیرهای احداثی شامل رمپ ها و لوپ ها ۲۰۰۰ متر و با عرض ۳۶ متر است.

مهندس صیدی با اشاره به احداث میدان بیضی شکل به مساحت ۱۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع بیان کرد: برای اتصال تقاطع غیر همسطح سنجرجان به بلوار ساحلی ۵۰ هزار مترمکعب خاکبرداری و ۸۹ هزار مترمکعب خاکریزی باید انجام شود.

وی ابراز امیدواری نمود: با اتصال تقاطع غیرهمسطح سنجرخان به بلوار ساحلی بتوانیم گام مهمی در جهت کاهش ترافیک در این مسیر برداریم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات