بازدید اعضای شورای شهر از تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان

بازدید اعضای شورای شهر از تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان

بازدید اعضای شورای شهر از تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از دیدار و بازدید تمرینات تیم بسکتبال شهرداری گرگان در آستانه مسابقات لیگ برتر طی بیست و پنجمین جلسه کمیته ورزش توسط اعضای شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با اشاره به  اختصاص مبلغ دو و نیم میلیارد تومان بودجه برای حضور تیم بسکتبال شهرداری گرگان در لیگ برتر کشور، گفت: با توجه به اینکه فعالیت حرفه ای ورزش بسکتبال در شهر گرگان قدمت دیرینه داشته و از لحاظ اجتماعی نیز ریشه در فرهنگ اقشار شهروندان دارد حمایت همه جانبه از این تیم در دستور کار کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان قرار دارد.

وی همچنین حضور ۱۱ بازیکن گرگانی در این تیم را امید تازه ای برای آینده بسکتبال گرگان دانست و خاطر نشان کرد: در کنار بسکتبال حمایت از  همه رشته های ورزشی جهت همگانی کردن آنها  مورد توجه اعضای شورای شهر قرار دارد.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر اینکه جوانان باید به سمت و سوی ورزش حرفه ای ترغیب شوند، اظهار داشت: جوانان ما ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه ورزش حرفه ایی دارند و تمام تلاش ما بر این است تا بستر مناسب را برای این عزیزان و قهرمانان لایق شهرمان فراهم کنیم.

رحیمی در ادامه با بیان اینکه توجه به ورزشکاران موجب رغبت بیشتر آنها برای ادامه ورزش حرفه ای است، تصریح کرد: امیدواریم در این فصل شاهد بازی های متفاوتی از سال قبل و افتخار آفرینی تیم بسکتبال شهرداری گرگان و نهایتا رضایتمندی وخوشحالی هواداران خون گرم آن باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر گرگان

    منبع خبر

    شورای شهر گرگان

    شورای شهر گرگان

    شورای شهر گرگان یک شورای شهر در شهر گرگان می باشد

    نظرات