مذاکرات و مصوبات نخستین جلسه هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

مذاکرات و مصوبات نخستین جلسه هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در نخستین نشست خود بر ضرورت سلامت جریان امور سازمان و پایبندی به ارزشها تاکید کرد و خواستار رعایت این ارزش ها در کلیه فرآیندهای تصمیم گیری امور اجرایی و به خصوص در امور مالی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دکتر مهدی سالاری، در نخستین نشست اعضای هیئت مدیره سازمان، شفافیت، احترام و توجه به قوانین و مقررات را سرلوحه کار هیئت‌مدیره توصیف کرد و صداقت در کردار و رفتار را لازمه کار گروهی دانست.

به گفته وی رعایت اخلاق حرفه ای و پاسخگو بودن هیئت مدیره نسبت به مراجعان و اعضای سازمان همراه با نظم در تفکر و امور اجرایی از مهمترین ارزش هایی است که در عملکرد هیئت مدیره تبلور می‌یابد.

کسب اطلاعات و دانایی و اشراف نسبت به قوانین و به موازات آن استفاده از تجربیات موفق پیشکسوتان، اختصاص وقت کافی برای انجام کارهای سازمان که زمینه ساز اعتماد و رضایت جامعه به عنوان سرمایه های انسانی سازمان خواهد بود از دیگر مواردی بود که رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد بر تحقق آنها تاکید ورزید.

وی در این نشست اهمیت اطلاع رسانی به موقع از مصوبات و محورهای مذاکرات هیئت مدیره و عملکرد واحدهای تابعه سازمان را یادآور شد و افزود: ساختار سازمانی و نقش مدیران و کارکنان در جامه عمل پوشاندن به مصوبات هیئت مدیره بالاست و طبعاً انسانهای با انگیزه، توانمند و معتقد به ارزش ها، برنامه ها و اهداف هیئت مدیره می‌توانند در توفیقات سازمان تاثیرگذار باشند. بر همین اساس پس از مذاکرات مبسوط اعضای هیئت مدیره پیشنهاد شد، تحلیلی از وضعیت نیروی انسانی سازمان تهیه و متعاقباً درباره آن تصمیم گیری شود. بررسی و بازنگری تفویض اختیارات انجام شده در دوره های قبل هیئت مدیره از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

دکتر سالاری در این جلسه همچنین حضور دکتر جواهری سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را در جمع اعضای هیئت مدیره فرصت خوبی برای استفاده از تجربه و توانمندی و ارتباطات خوب وی با شورای مرکزی سازمان توصیف کرد.

دکتر جواهری عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز در سخنان خود ضمن تبریک به رئیس و اعضای جدید هیئت مدیره، به خدمات سازمان در دو دهه گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: اکنون رقابت‌ها جای خود را به رفاقت، همکاری و انسجام داده و مهندسان از همه ما انتظار خدمت و حل مشکلات شان را دارند.

مهندس اولیا دیگر عضو هیئت مدیره نیز حرکت مستمر در جهت منافع عمومی و منافع دراز مدت سازمان و اعضای آن را خاطر نشان کرد و توجه به شاخص های کیفی و مدیریتی را خواستار شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات