دیدار مدیر کل بنیاد مسکن اتقلاب اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن اتقلاب اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری
به گزارش روابط عمومی، مهندس بلدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم با حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم شریف استان  قم در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک انتصاب مهندس بلدی ، با تجلیل از عملکرد بنیاد مسکن گفت: عملکرد خوب بنیاد مسکن در روستاها باعث رفع محرومیت، توزیع عادلانه امکانات و کمک به اقشار محروم در جهت داشتن مسکن ایمن شده است.
مهندس بلدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم  ، گزارشی از عملکرد  و    برنامه های دردست اجرا و آتی بنیاد مسکن در سطح استان را ارائه نمود و افزود: باتوجه به وسعت استان و پراکندگی  روستاهای استان  در اجرای طرح های عمرانی به مشارکت و همیاری مردم و مسولین نیاز بیشتری داریم.
وی افزود: حمایتهای مسئولین علی الخصوص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جهت تخصیص بموقع اعتبارها جهت پیشبرد برنامه ها از انتظارات دستگاهای اجرایی واین نهاد می باشد.
همچنین مهندس بلدی به زلزله خیز بودن استان قم اشاره کرد و گفت : بیش از نیمی ازمنازل روستایی استان در مقابل زلزله مقاومت ندارند ، بهتر است قبل از زلزله این واحدهای مسکونی مقاوم سازی شوند تا در زمان زلزله شاهد کمترین خسارت جانی و مالی باشیم.
که این امر با افزایش تسهیلات بهسازی و مقاوم سازی اماکن روستایی سرعت بیشتری در سراسر کشور به خود می گیرد .
درادامه حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن اظهار داشت: تشکیلات بنیاد مسکن از ابتدا بر بنای خیر گذاشته شده است و هم اکنون نیز شاهد تحولات بسیارخوبی در حوزه های مختلف مسکن ، اجرای طرح هادی و ... در روستاها هستیم.
بررسی وضعیت اجرای پروژه های عمرانی در روستاها و میزان اعتبارهای لازم دراین خصوص و همچنین تعامل وهمکاری بیشتر سایر دستگاه های اجرایی با این نهاد از دیگرموارد مطرح شده در این دیداربود.
ایشان در پایان این دیدار آمادگی خود را  برای برگزاری چنین جلساتی بمنظور پیگیری و رفع مشکلات موجود در زمینه کمک به طرح های بنیاد مسکن اعلام نمود.

لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات