بازگشت پروازهای اربعین از فردا

بازگشت پروازهای اربعین از فردا

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: بنا به درخواست شرکت های هواپیمایی ایرانی و العراقیه ۷۴۹ مجوز پرواز رفت و برگشت به صورت برنامه ای و فوق العاده به مقاصد نجف و بغداد برای ایام اربعین صادر شده است.

وی افزود: از این تعداد ۵۱۳ مجوز به صورت فوق العاده صادر شده که ۸۷ مجوز برای شرکت هواپیمایی العراقیه و ۴۲۶ مجوز برای شرکت های ایرانی صادر شده است.

جعفرزاده با بیان اینکه هرگونه تخلف احتمالی در کمترین زمان ممکن اعمال قانون خواهد شد، گفت: تاکنون شکایات مردمی در رابطه با ایجاد مشکل در پروازهای اربعین به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده و گزارشاتی که دفتر نظارت سازمان در رابطه با گران فروشی به آن دست یافتند در خصوص اینگونه موارد اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری آماده صدور مجوز برای شرکت هایی هواپیمایی به صورت فوق العاده است، از متقاضیان سفر اربعین خواست که توجهی به نرخ های برخی از سایت های غیر مجاز برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداشته و مراکز معتبر را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir  و یا سایت انجمن شرکت های هواپیمایی به نشانی www.aira.ir دنبال کنند.

گفتنی است؛ فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مشهد مقدس پرترافیک ترین فرودگاه های کشور در عملیات پروازهای اربعین حسینی به شمار می روند.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى

    اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختيارى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات