تاکید بر جایگزینی مدیریت سیستمی به جای مدیریت صنفی/بهره مندی از تمام پتانسیلهای موجود برای پیشبرد اهداف محیط زیستی

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی ، صبح امروز ،طی مراسمی با حضور مدیر کل ،معاونین و روسای ادارات ستادی حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، جواد دامن پاک رسما عهده دار معاونت فنی این اداره کل شد.

تورج همتی دراین نشست ضمن اشاره به ضرورت پویایی و ارتقاء توانمند سازی کارکنان گفت: بدنبال تحول آفرینی درحوزه محیط زیست استان هستم و باتوجه به پتانسیل های موجود در طبیعت خراسان رضوی، توانمند سازی کمی و کیفی محیط زیست طبیعی را دردستورکار قرار داده ام.

وی همچنین به برخی نیازمندی ها و مشکلات موجود درحوزه های فنی و نظارت و پایش اشاراتی داشت و افزود: دستاوردهای امروز محیط زیست خراسان رضوی حاصل سخاوتمندی و ایثار کارکنان مجموعه و جسارت و شهامت مسئولان مربوطه بوده است .

این مقام مسئول ضمن اشاره به اینکه بسیاری از چالش های  محیط زیستی موجود احصاء شده و ضمن چاره اندیشی با متولیان و متخصصان امر، مرتفع سازی آنها دردست اقدام قرار گرفته است گفت: با بهره گیری ازخرد جمعی ومنابع مادی و انسانی موجود ارتقاء شاخص های محیط زیستی را برای دستیابی به وضعیتی مطلوب درمقیاس کشوری در دست انجام داریم و دراین راستا بهبود و توسعه ساختار سازمانی را در کنار سایر مباحث زیست محیطی پیش برده و از تمام ظرفیت ها استفاده می کنیم.

وی ضمن تاکید بر جایگزینی مدیریت سیستمی به جای مدیریت صنفی گفت: جامع نگری و بهره مندی از حداکثر ظرفیت ها و فرصتهای موجود در محیط زیست استان برای پیشبرد اهداف سازمانی باید در کارکنان ستادی و صفی به یک فرهنگ مبدل شود.

این مقام مسئول درپایان ضمن ابراز خرسندی از تلاشهای صورت گرفته در حوزه های مختلف مدیریت عملکرد،روابط عمومی و مشارکت مردمی گفت: اصلاح ساختار سازمانی و جابجایی های صورت گرفته نقشی شتاب دهنده در تسهیل فرایندهای جاری اداره کل داشته است.

گفتنی است طی  این مراسم ، جواد دامن پاک رسما عهده دار معاونت فنی این اداره کل شد. همچنین طی حکمی به امضاء مدیر کل، لاله معصومیان به سمت ریاست اداره روابط عمومی و ابوالفضل جمالی به سمت سرپرستی اداره مدیریت عملکرد منصوب شدند.

در ادامه مراسم از تلاشهای همکار روشندل حفاظت محیط زیست استان به مناسبت روز عصای سفید تقدیر شد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوى

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات