۲ مانور پدافند غیرعامل در کرمان برگزار شد


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی:


۲ مانور پدافند غیرعامل در کرمان برگزار شد


سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از برگزاری دو مانور پدافند غیرعامل با حضور آتش‌نشانان در راه آهن کرمان و محور «کرمان-باغین» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، علی عسکری با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار کرد: اهمیت این موضوع به اندازه‌ای است که رهبر معظم انقلاب در این خصوص فرموده‌اند «پدافند غیرعامل یک اصل برای همیشه است و نباید با هیچ بهانه و توجیهی متوقف شود».
وی ادامه داد: دو مانور پدافند غیرعامل در محل ایستگاه راه آهن کرمان و محور «کرمان-باغین» آغاز شد.
عسکری با اشاره به اینکه هر یک از این مانورها دو ساعت به طول انجامید، گفت: در این دو مانور اقداماتی نظیر ایمن سازی محل حادثه و نجات مصدومان انجام شد.
وی گفت: ۱۲ آتش‌نشان و سه خودرو اطفای حریق و نجات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان در مانور ایستگاه راه آهن کرمان و ۱۰ آتش‌نشان به همراه سه دستگاه خودرو در مانور محور «کرمان-باغین» که به منظور حفاظت از منابع طبیعی و تاغ‌زارها برگزار شد، حضور داشتند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: همچنین در این دو مانور توان عملیاتی آتش‌نشانان در مسیرهای غیر قابل تردد سنجیده شد.
عسکری هدف از برگزاری مانورهای یاد شده را سنجش توان عملیاتی آتش‌نشانان و نیروهای امدادی در حوادث طبیعی و غیرطبیعی عنوان کرد.

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۹۱۴.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات