کلنگ احداث میدان مددی ابتدای بلوار شهید نژاداکبر به زمین زده شد.

کلنگ احداث میدان مددی ابتدای بلوار شهید نژاداکبر به زمین زده شد.

کلنگ احداث میدان مددی ابتدای بلوار شهید نژاداکبر به زمین زده شد.


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل در مراسمی و با حضور حجت السلام روحانی امام جمعه شهربابل، مهندس ولی زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری و سایر مدیران شهری آیین کلنگ زنی پروژه احداث میدان مددی برگزار شد.

به منظور کاهش تردد وسایل نقلیه و کاهش تصادف در این منطقه، ایجاد این میدان در طرح جامع قرار گرفت و به تصویب شورای ترافیک شهر رسید که این طرح در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع با مساعدت آقای مددی و بصورت رایگان جهت تعریض و اجرای طرح در اختیار شهرداری قرار گرفت .

رییس شورای اسلامی شهر بابل در این مراسم بیان داشت: این پروژه در راستای کاهش ترافیک این منطقه و به جهت رفع عقب افتادگی ضلع شرقی بابل نسبت به دیگر نقاط شهر، به صورت جدی تری مورد توجه قرار گرفت و به عنوان یکی از اولویت های مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت.

وی یادآور شد: با همکاری خوبی که بین شهرداری و شورا و اهالی و شورایاران این منطقه وجود دارد، امیدواریم که ساماندهی خوبی صورت بگیرد و تا کمتر از یک ماه آتی پروژه  به اتمام برسد.

حاج غفار آری رییس کمیسیون حمل و نقل شهری بابل نیز در ادامه بیان داشت: بحث ترافیک در سطح شهر یکی از دغدعه های مهم شهروندان است و علیرغم انجام پروژه های مختلف در این خصوص توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ، باید اذعان کنیم در بحث پارکینگ عمومی سطح شهر ما هنوز به نقطه مطلوب نرسیدیم  و انتظار می رود ظرف دو یا سه هفته آینده شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

وی متذکر شد: بعد از پایان کار میدان مددی، بحث بازگشایی جاده ساحلی بین میدان امیرکلا و بابل و همچنین فاز دوم کمربندی شرقی در دستور کار شورا قرار خواهد گرفت که طبق پیش بینی به عمل آمده  انشااله سعی می شود تا قبل از سال ۹۸راه اندازی گردد.لینک اصل خبر در سایت شهرداری بابل

  منبع خبر

  شهرداری بابل

  شهرداری بابل

  شهرداری بابل یک شهرداری در شهر بابل می باشد

   نظرات