با کمک «موسسه توسعه هنرهای تجسمی» ۲۳ تا ۲۶ آبان در ابوظبی برگزار می شود

با کمک «موسسه توسعه هنرهای تجسمی» ۲۳ تا ۲۶ آبان در ابوظبی برگزار می شود

یک اثر نقاشی آبستره، ملهم از نگارگری ایرانی، دایره‌ای شکل به قطر ۵۰ سانتی متر از «پروانه رزاقی» از تهران و سه اثر حجمی از سه هنرمند شهرستانی در آرت فر ابوظبی به تماشا در خواهد آمد.

حجم سفالین دورانی از «امیرحسین کولیوند» از لرستان که نمایی از حروف  در هم تنیده و ترکیبی از سفال، سرامیک و خوشنویسی را خلق کرده در کنار مجسمه‌ای از فلز که با حروف فرم گرفته با عنوان رستاخیز برگرفته از شعر «محتشم کاشانی» با همین عنوان از «حسین اکرمی» هنرمند کاشانی  و کارمند سازمان زیباسازی شهرداری کاشان به تماشا در خواهد آمد.

«علیرضا بند گلستانی» از مشهد نیز هنرمند دیگر حاضر در این آرت فر است و حجم آیینه کاری زیبایی را به شکل هلال ماه در قطع دو متر به ابوظبی می برد.

موسسه توسعه هنرهای تجسمی کتاب جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر سه سال اخیر را در اختیار نمایندگان آرت فر ابوظبی قرار داده و آنها طی بررسی‌های متفاوت و هماهنگی با محیط و فضای آرت فر و نمایش هنر ایرانی در قالب آثاری گویا و خلاق این چهار اثر را که مربوط به نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر است را برای حضور در آرت فر ابوظبی ۲۰۱۸ برگزیدند.

آرت‌ابوظبی سکویی‌ست برای هنر معاصر که هنرمندان نامدار و معتبرترین گالری های جهان را به علاقمندان آثار هنری معرفی می کند.آرت فر ابوظبی فراتر از مفهوم نمایشگاه هنرهای سنتی ست.
نقطه اوج این رویداد فرهنگی ماه نوامبر (آبان ماه)است که زمینه اقتصادی برای گالری های شرکت کننده ایجاد می کنند.

گالری «سلوا زیدان» ابوظبی ۱۴ تا ۱۷ نوامبر، ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه ۹۷ میزبان چهار هنرمند ایرانی است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات