پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان

پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اخلاق نیکو آرمان سترگ هدایت و رستگاریست . زندگی کوتاه دنیوی در پرتو آموزه های اخلاق الهی،  معنا و اعتلا می یابد. انسان برای رسیدن به رشد، کمال و بالندگی اخلاقی به شناخت نیاز دارد و شناخت،  از راه تحصیل معارف معنوی ، تقوا و عمل صالح به دست خواهد آمد.

پیشوایان پاک دین علیهم السلام ،به دلیل بهره مندی از ویژگی عصمت و دوری از عصیان و گناه برترین مربیان اخلاق برای انسان، بویژه برای دوستداران و پیروان خود به شمار می روند.

رسول گرامی و اهل بیت ایشان آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضایل و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران الهی، بهترین توشه راه حقیقت جهت رسیدن به سعادت و کمال است.

امید است درظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال ، در سایه وحدت و همدلی، با تاسی از مشی و سیره رسول آسمانی و ائمه معصومین علیهم السلام بتوانیم در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمت رسان صادقی برای شهروندان محترم طالقان باشیم.

رحلت جانگداز و ملکوتی پیامبر صلح و رحمت اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه امام زمان، حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان و شیفتگان پیامبر اخلاق و امامان همام و بویژه مردم فهیم، متدین و ولایتمدار طالقان تسلیت عرض می نماییم و ازدرگاه پروردگار متعال می خواهیم ما و همگان را به سوی خیر و خدمت و رستگاری رهنمون باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری طالقان

  منبع خبر

  شهرداری طالقان

  شهرداری طالقان

  شهرداری طالقان یک شهرداری در شهر طالقان می باشد

   نظرات