بدون مشارکت شهروندان اداره شهر امکان پذیر نیست

بدون مشارکت شهروندان اداره شهر امکان پذیر نیستعلی اصغر کمالی زاده در دیدار با فرمانده انتظامی استان البرز، اظهار کرد: همکاری نیروی انتظامی و شهرداری علاوه بر نظم بخشی سبب ارایه خدمات موثر به شهروندان می شود.

شهردار کرج گفت: با توجه به اینکه فضای همکاری فی ما بین شهرداری، پلیس راهور و ناجا بسیار گسترده است باید درصدد همگرایی اقدامات در حوزه های گوناگون باشیم.

کمالی زاده با بیان اینکه شهرداری کرج با مشکلات متعددی روبرو است، افزود: با رکود صنعت ساخت و ساز شاهد رکود حوزه درآمدی هستیم، از طرفی این رکود بخش های دیگر را نیز به واسطه رابطه مستقیم صنایع با صنعت ساخت و ساز درگیر کرده است.

درآمد ۱۰۰ میلیاردی از محل پرداخت عوارض خودرو
وی با اشاره به اهمیت پرداخت عوارض سالیانه خودرو و مالیات شهری، اظهار کرد: با همکاری پلیس راهور می توانیم در اخذ عوارض سالیانه عملکرد بهتری داشته باشیم.

این مسئول میزان درآمد سالیانه از محل پرداخت عوارض خودرو را حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با فرهنگ سازی، تسهیل در روند پرداخت عوارض در درگاه های بانکی و برخورد عوامل راهور می توان بخش عمده ای از مطالبات این حوزه را از شهروندان دریافت کرد.

کسب درآمد از فروش طرح ترافیک
شهردار کرج با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد، افزود: در قالب فروش طرح ترافیک می توان در آمد خوبی برای شهر بدست آورد و خدمات خوبی را نیز به پلیس راهور ارایه داد.

وی در پایان خواستار همکاری پلیس راهور به منظور اجرای طرح انحراف ترافیک پل حصارک برای به نتیجه رسیدن هر چه سریع تر این پروژه شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات