عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اولین میهمان هیات رئیسه جدید

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اولین میهمان هیات رئیسه جدید

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اولین میهمان هیات رئیسه جدید


دکتر حقیقی، ریاست سازمان، چهارشنبه میزبان دکتر علی اصغر یوسف نژاد، عضو هیات رئیسه و نماینده مردم محترم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بود.

در این جلسه با توجه به آگاهی دکتر یوسف نژاد به توانمندی های سازمان نظام مهندسی در ابعاد نیروی متخصص، چالشهای پیش رو در خصوص مساله اشتغال، بیمه مهندسان و نقش سازمان در فرآیند ساخت در مراحل ساخت، نظارت و ارزیابی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دکتر یوسف نژاد فعالیتهای سازمان را مهم و زمینه ارتقای شان مهندسین و خدمات رسانی شایسته به مردم شریف استان دانست.

نماینده مردم ساری و میاندرود همچنین با توجه به شرایط اجرایی و ساختاری کشور، وجود و گسترش سازمان های نظام مهندسی وفق قوانین کشور را بعنوان مرجع و متولی امور مهندسی، مهم برشمرد و تقویت این سازمان را بعنوان بخشی از راهبرد کشور در خصوص حضور بخش غیر دولتی برای تولیت امور خدماتی و غیر حاکمیتی مفید و ضروری دانست.

ریاست سازمان از جانب هیات مدیره، مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور دکتر یوسف نژاد بعنوان اولین مهمان این دوره از هیات مدیره ابراز نموده و بیان داشتند این سازمان همواره مفتخر به حمایتهای دکتر یوسف نژاد بوده و ایشان همواره از ظرفیتها و تجارب ارزشمند اجرایی خود در جهت حل مشکلات، سازمان را به بهترین نحو یاری نموده است.

دکتر حقیقی در ادامه با مروری بر چالشها و فرصتهای جامعه مهندسی استان، از نماینده مردم شریف ساری و میاندرود خواستار حمایت نهاد قانونگذار برای حل ریشه ای و قطعی این مشکلات و تحقق فرصتها شد.

در پایان این دیدار صمیمانه، از دکتر یوسف نژاد جهت حضور در جلسه هیات مدیره سازمان دعوت بعمل آمد تا هیات مدیره محترم سازمان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اصلاحات قانون نظام مهندسی به ایشان ارائه نماید.لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران یک انجمن در شهر ساری می باشد

   نظرات