مهندس مهدلو شهردار زرند : کندی فعالیتهای عمرانی نابخشودنی است .

مهندس مهدلو شهردار زرند : کندی فعالیتهای عمرانی نابخشودنی است .

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست معاونین و مدیران شهرداری از اجرای طرح های عمرانی شهرداری گفت و تصریح کرد: جلب رضایت مردم و ارائه خدمات بهتر ، بیشتر و مطلوب به شهروندان در اولویت کاری شهرداری می باشد و در این راستا از همه توان و ظرفیت مجموعه شهرداری باید استفاده شود .

مهندس محمدرضا مهدلو با اعلام اینکه همکاری دستگاههای مختلف خدمات رسان درشهر برای اجرای طرحهای عمرانی می تواند درجهت تسریع کار وافزایش سرعت عملیات اجرایی بسیاراثر گذارباشد گفت:نباید اجازه دهیم فعالیتهای عمرانی شهرداری ضعیف شوند .

منتخب شورای پنجم شهر زرند اولویت بندی اجرای پروژه های نیمه تمام عمرانی براساس اهمیت و میزان پیشرفت فیزیکی را یکی از اهداف مهم شهرداری زرند دانست و گفت: باید پروژه های جدیدی که برای شهر زرند تعریف می شود بر اساس نیاز و متناسب با درآمدهای شهرداری باشد .

وی در ادامه جدول گذاری معابر ،تعویض جداول فرسوده سطح شهر ،ساخت و احیاء پلهای شهرو آسفالت معابر را از ضرورتهای عمران شهری دانست و گفت:با توجه به رویکرد شهرداری باید عزم خود را برای ساماندهی بهتر شهر بکار گیریم.

شهردار زرند خواستار روز شمار برای اجرای پروژه های عمرانی شهرداری شد و گفت:پروژه های عمرانی، شاخصی برای ارزیابی عملکرد مدیریت شهری می باشند و اگر پروژه های عمرانی در موعد مقرربه سرانجام برسد نماد عملکرد دستگاه های اجرایی می باشد .

وی در پایان ضمن گلایه از شرایط فنی شهرداری زرند گفت: به اندازه پرداختهای عمرانی فعالیت در شهر انجام نمی شود و باید تاریخ شروع و پایان هر پروژه مشخص شود .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات