‍ ‍ مدیر عامل سازمان تاکسیرانی: دستگیری جاعلان برچسب های تقلبی سرویس مدارس با ورود به موقع مدعی العموم کرمانشاه

‍ ‍ مدیر عامل سازمان تاکسیرانی: دستگیری جاعلان برچسب های تقلبی سرویس مدارس با ورود به موقع مدعی العموم کرمانشاه


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه، گفت: با تلاش واحد بازرسی سازمان و انجام بررسی ها فنی وکارشناسانه، فرد جاعلی که با همکاری همدستان خود اقدام به جعل برچسب سرویس مدارس نموده بود شناسایی و با ورود به موقع دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه و همکاری پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان دستگیر و جهت اعمال قانون و برخورد، تحویل مراجع قضایی گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، سجاد سلیمانی افزود: کارشناسان سازمان تاکسیرانی با مشکوک شدن به جعل و تقلبی بودن برخی برچسب های سرویس مدرسه به بررسی بیشتر پرداختند و پس از اطمینان از جعلی بودن آنها، مراتب به مراجع ذیصلاح منعکس گردید و بلافاصله با دستور قاطع و سریع مدعی العموم مقتدر و همیشه در صحنه کرمانشاه جناب دکتر صادقی مامورین نیروی انتظامی وارد عمل شدند.

وی با قدردانی فراوان از تلاشهای ماموران انتظامی و عوامل قضایی در دستگیری و برخورد با فرد جاعل و همدستش، افزود: ماموران با همکاری سازمان تاکسیرانی و انجام کارهای اطلاعاتی متهم را شناسایی و دستگیر کردند و در بازجویی های اولیه معلوم گردید که وی با همکاری همدستان خود دست به این افعال خلاف قانون زده‌اند.

سلیمانی تاکید کرد: برچسب های سرویس مدارس هولو‌گرام‌دار بوده و از سایر برچسب‌های تقلبی قابل شناسایی است و این امکان را به همکاران ما در حوزه بازرسی و پلیس راهور می‌دهد که هویت راننده سرویس را کنترل ‌کنند.

وی تصریح کرد: هیچ راننده‌ای اجازه ندارد بدون برچسب مدرسه بر روی شیشه خودرو و خارج از طرح ساماندهی سرویس مدارس به مدارس خدمات بدهد. مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: در صورتی که شهروندان تخلفی از سرویس مدارس مشاهده می‌کنند کافی است با شماره تلفن ۳۸۲۵۷۹۱۰ تماس بگیرند تا با فرد خاطی برخورد شود.

وی افزود: از خانواده‌ها انتظار داریم با همکاری متقابلی که با اولیای مدارس دارند از سرویس‌های تایید شده در سامانه سپند استفاده کنند.

سلیمانی با تاکید بر اینکه همه رانندگان ثبت‌نام شده در این سامانه طبق مقرارت، تایید صلاحیت عمومی می‌شوند و بعد از آن اجازه دریافت برچسب سرویس مدرسه را دارند، افزود: نهایت تلاش ما این بوده است که برای کمک به معیشت رانندگان تاکسی‌ها، بیشتر از این قشر برای سرویس‌های مدرسه استفاده شود، البته به شرطی که خللی در خدمات ناوگان عمومی درون شهری ایجاد نشود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمانشاه

  منبع خبر

  شهرداری کرمانشاه

  شهرداری کرمانشاه

  شهرداری کرمانشاه یک شهرداری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات