روابط عمومی منطقه دو: اجرای رفیوژ میانی و کفپوش پیاده روی خیابان بیستون

روابط عمومی منطقه دو: اجرای رفیوژ میانی و کفپوش پیاده روی خیابان بیستون

شهردار منطقه دو رشت از اجرای رفیوژ میانی و بهسازی کفپوش پیاده روی خیابان بیستون خبر داد .

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری رشت مهندس کامران راد با اشاره به اینکه خیابان بیستون یکی از خیابان های اصلی و پرتردد منطقه می باشد افزود : با توجه به اینکه در گذشته رفیوژ میانی این خیابان از گلدان های بتنی استفاده شده بود که از نظر زیبایی بصری و ایمنی مطابق با اصول حمل و نقل و ترافیک شهری نبوده، طبق بررسی های صورت گرفته عملیات احداث رفیوژ میانی این خیابان به طول ۱۲۰۰ متر در حال انجام می باشد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : جهت جلوگیری از ایجاد اختلال در ترافیک خودروها و عابرین این عملیات به صورت شبانه و مستمر و با نظارت معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی منطقه در حال انجام می باشد .

کامران راد افزود : کلیه تمهیدات جهت رعایت اصول و ایمنی در نظر گرفته شده و در طول مسیر این رفیوژ مقابل مراکز درمانی و پرتردد، ورودی جهت عبور عابرین پیاده در نظر گرفته شده است .

مدیر منطقه دو شهرداری رشت در ادامه از انجام عملیات نوسازی و بهسازی پیاده روی این خیابان خبر داد و گفت : با توجه به مستعمل شدن کفپوش پیاده روی این خیابان و ایجاد اختلال در عبور و مرور شهروندان هنگام بارندگی عملیات مناسب سازی مسیر پیاده رو با در نظر گرفتن نکات فنی از قبیل ایجاد مسیر مخصوص نابینایان و فضای سبز در حال انجام است .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات