سنواتی:در خصوص بازنشستگی یا عدم بازنشستگی شهردار اهواز از وزارت کشور استعلام شده است

سنواتی:در خصوص بازنشستگی یا عدم بازنشستگی شهردار اهواز از وزارت کشور استعلام شده است

رئیس شورای شهر اهواز در خصوص بازنشسته بودن شهردار اهواز گفت: از وزارت کشور در خصوص بازنشسته بودن یا نبودن شهردار اهواز استعلام شده است و پس از جواب، تصمیم‌های لازم گرفته می‌شود.

عبدالزهرا سنواتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از طرح سوال یک عضو شورای شهر از شهردار اهواز و پاسخ شهردار به این سوالات در صحن علنی، عضو شورا از برخی پاسخ‌های شهردار قانع نشد.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی شهر و آبگرفتگی معابر، دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای به نفع شهر نیست.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: اعضای شورا اتفاق دارند که انتقادها در فضای آرام انجام شود و روال قانونی طی شود. بعد از طرح سوال باید رئیس شورا جهت انجام اقدامات بعدی تصمیم‌گیری کند. من نیز تابع تصمیم اکثریت اعضای شورا هستم.

سنواتی در خصوص بازنشسته بودن شهردار اهواز بیان کرد: از وزارت کشور در خصوص بازنشسته بودن یا نبودن شهردار اهواز استعلام شده است و پس از جواب، تصمیم‌های لازم گرفته می‌شود.

به گزارش ایسنا، منصور کتانباف شهردار اهواز با حضور در جلسه شورای شهر اهواز در ۲۳ مهرماه، به شش سوال طرح شده از سوی مازیار جهانبخشی عضو شورای شهر اهواز به صورت حضوری پاسخ گفت اما این عضو شورا از برخی پاسخ‌های ارائه شده شهردار قانع نشد. پس از آن تصمیم‌گیری در خصوص وضعیت شهردار، به آینده موکول شد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اهواز

    منبع خبر

    شورای شهر اهواز

    شورای شهر اهواز یک شورای شهر در شهر اهواز می باشد

      نظرات