فلسفی:شهردار اهواز بازنشسته نیست

فلسفی:شهردار اهواز بازنشسته نیست

عضو شورای شهر اهواز گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان کلی بوده و در سطح کشور بسیاری شامل این قانون هستند اما آقای کتانباف، شهردار اهواز بازنشسته نیست و مصداق این قانون نیست.
محمدجعفر فلسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهوازدرخصوص مشمولیت قانون منع بکارگیری بازنشستگان نسبت به شهردار اهواز، اظهار داشت: این قانون در نگاه اول متوجه کسانی است که بازنشسته بودند اما مثل شهردار تهران بکارگیری شدند.
وی ادامه داد: قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان کلی بوده و در سطح کشور بسیاری شامل این قانون هستند اما آقای کتانباف، شهردار اهواز بازنشسته نیست و مصداق این قانون نیست.
عضو شورای شهر اهواز گفت: برخی‌ها نظر خاصی دارند و باوجود انتقادات از گذشته اکنون به این قانون متوسل شدند که شهردار اهواز بازنشسته است اما با بررسی‌های انجام شده ایشان هیچگونه مشکلی ندارند.
وی با بیان این‌که نوع کار و شغل آقای کتانباف به گونه‌ای بوده که ایشان مصداق این قانون نمی‌شود، خاطرنشان کرد: موقعیت شغلی ایشان به گونه‌ای بوده که سپاه به حضور ایشان نیاز دارد و تا زمانی که در سپاه کار می‌کنند بازنشسته نیست.
فلسفی با اشاره به آگاهی مجموعه نسبت به مسیر و برنامه‌ریزی‌های پیش‌رو عنوان کرد: در دوران حضور شرایط مساعد نبود و وضعیت اهواز در مقایسه با دیگر کلانشهرها کاملا روشن است.
عضو شورای شهر اهواز افزود: عمق عقب‌ماندگی‌ها، مشکلات و معضلاتی که با آنها مواجه هستیم به گونه‌ای است که کار را دشوار می‌کند و مدیریت تاکنون علیرغم همه مشکلات کاملا خوب بوده و توانسته در مجموع اوضاع را تا حدود سر و سامان دهد.
وی اظهار داشت: شرایط فعلی اقتصاد کل کشور را تحت الشعاع قرار داده و اگر به این نحو نبود شاهد وضعیت دیگری بودیم و کلانشهرهایی با موقعیت و جایگاه خوب اکنون با مشکل شهر را اداره می‌کنند.
فلسفی گفت: شهر اهواز بسیاری از مشکلات و مسائل است قطعا شرایط آن کاملا دشوار و هرکسی بخواهد مدیریت شهرداری را برعهده بگیرد به یقین با مشکل مواجه می‌شود اما آقای کتانباف در حال تلاش و فعالیت است تا بتوان مسائل را پشت سر بگذاریم و مشکلات و بحران موجود شهرداری را با مواجه نکند.
عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: در آینده نزدیک چند افتتاحیه خواهیم داشت و این نشان دهنده رو به جلو بودن کارها است.
وی افزود: مشکلی اصلی شهرداری اهواز منابع درآمدی است و در این بُعد شهرداری اهواز را متاثر کرده اما با این وجود شورای شهر و شهرداری به دنبال راه‌هایی هستند که از جمله آن حق آلایندگی است که باید به هر شکل عملی شود و رسانه‌ها در این راستا کمک کنند چراکه می‌تواند تا حدودی بخشی از مشکلات را حل و در شرایط بهتری کار کنیم

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اهواز

    منبع خبر

    شورای شهر اهواز

    شورای شهر اهواز یک شورای شهر در شهر اهواز می باشد

      نظرات