دیدار صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار شهرستان ارومیه و تبریک به مناسبت انتصاب وی

دیدار صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار شهرستان ارومیه و تبریک به مناسبت انتصاب وی

دیدار صمیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار شهرستان ارومیه و تبریک به مناسبت انتصاب وی

رئیس واعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار شهرستان ارومیه دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : در این دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر  به بیان نکته نظرات خود در خصوص برخی مسایل در راستای بهبود و تسریع در روند امورات مدیریت شهری را به شرح ذیل مطرح کردند.

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و هفته بسیج،  انتصاب به جای ایشان که قبلاً نیز در کسوت معاونت فرمانداری مشغول خدمت بودند را تبریک گفتند و برای ایشان آرزوی توفیق در کسوت فرمانداری شهرستان ارومیه و آرزوی توفیق روز افزون نمودند .

رئیس شورای اسلامی شهر در ادامه از همکاری تنگاتنگ فرماندار محترم در زمینه کمک به بررسی  مصوبات شورا در هیئت تطبیق قدردانی نموده و ابراز امیدواری کردند که در ادامه نیز این همکاری بیش از پیش ادامه یابد .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد خلیل پور نیز با اشاره  به سفر ریاست جمهوری به استان ابراز امیدواری کردند که این سفر بتواند برای مردم استان منشاء خیر و برکت باشد .

وی از فرماندار محترم در خصوص حضور ایشان با زمانبندی تعریف شده در جلسات شورا در راستای بحث و تبادل نظر و استفاده از ظرفیت قانونی ایشان در جهت حل مشکلات مربوطه را خواستار شد .

درخواست از فرماندار محترم جهت صدور دستورات مقتضی برای احصاء مواردی که ارومیه به عنوان اولین در کشور شناخته میشود از جمله مدرسه طب و ....

درخواست از فرماندار محترم جهت استفاده از حقوق قانونی ایشان در بررسی مسائل و مشکلات شهری از جمله ساماندهی متکدیان

مهندس عادل فتاحی نایب رئیس شورای اسلامی شهر گفت : عدم توسعه بافت قدیمی و عدم توجه به طرح تفصیلی شهر ارومیه مشکلات زیادی برای مدیریت شهری و شهروندان در بافت قدیمی بوجود آورده است .

پیشنهاد کاهش مساحت بافت تاریخی در محدوده بافت مرکزی شهر در جهت استفاده بهینه از ظرفیت بافت مرکزی و نوسازی مناطق مرکزی با عنایت به مصوبات دولت محترم در بازسازی مناطق فرسوده را مطرح کرد.

حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر و دبیر شورا ضمن قدردانی از همراهی هیئت تطبیق در بررسی مصوبات شورا که بر اساس صرفه و صلاح شهر و شهروندان مصوب میگردد .

موضوع بافت تاریخی شهر به دلیل اهمیت موضوع در شورای استان با حضور مقام عالی استان مورد بررسی قرار گرفت واستاندارآذربایجان غربی نیز در خصوص همکاری جهت حل موضوع اعلام آمادگی نمودند .

درخواست از فرماندار ارومیه جهت ورود نمایندگان دولت به موضوع حمایت از والیبال با توجه به علاقه وافر شهروندان و طرفداران والیبال که در این شهر ریشه تاریخی دارد .

حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا از فرماندار ارومیه جهت  ارتباط متقابل مسئولین شهر و شهرستان برای حل و فصل موضوعات مدیریت شهری را خواستار شد.

نمایندگان مردم در شورا و نمایندگان دولت باید همبستگی داشته باشند تا بتوانند مشکلات شهری را حل نمایند .

درخواست برای تعیین تکلیف موضوع متکدیان در کارگروه های اجتماعی

پیشنهاد بررسی موضوع مقابله با سگ های ولگرد به عنوان یکی از تهدیدات اجتماعی

مهندس مسعود پاکی رئیس کمیسیون عمران شورا گفت : نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر ارومیه با توجه به دیدارهای مردمی خود میتوانند تمامی مشکلات شهروندان را انتقال دهند که امیدواریم با همفکری و همکاری متقابل بتوانیم این مشکلات را مرتفع نماییم .

فرمانداری ارومیه تاکنون در خصوص هیئت تطبیق و بررسی مصوبات شورا همکاری بسیار خوبی داشته است .

دکتر مرتضی پیری رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی و دبیر شورا با قدردانی از استاندار آذربایجان غربی در جهت انتصاب علیرضا ملامحمدی زاده  به عنوان فرماندار ارومیه گفت : تلاش نمایندگان مردم در شورای شهر این است که با تصویب مواردی بتوانند گره های مدیریت شهری را مرتفع نموده و در جهت صرفه و صلاح شهر و شهروندان قدمی بردارند که تاکنون فرمانداری نیز همکاری بسیار خوبی در این زمینه داشته که جای قدردانی دارد .

علیرضا ملامحمدی زاده فرماندارشهرستان ارومیه گفت : امیدوارم از تمامی مسئولیت هایی که پذیرفته ایم سربلند بیرون بیاییم .

آمادگی خود را در خصوص همکاری و شرکت در جلسات شورای شهر با تعیین زمانبندی اعلام نمود.

وی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری که منشاء خیر و برکت برای شهر ارومیه خواهد بود و تصمیمات بسیار خوبی در سفر هیئت محترم دولت به استان اتخاذ گردید .

استفاده از ظرفیت قانونی و حقیقی  می تواند در جهت رفع مشکلات قدم بسیار مهمی باشد .

حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات شورا  میتواند در زمینه تصمیم گیری برای مدیریت شهری حایز اهمیت باشد.

تاکید بر تعیین تکلیف هرچه سریعتر کشتارگاه صنعتی ارومیه

همکاری و ارتباط متقابل به دور از توجه به جریانات سیاسی لازمه توسعه روز افزون شهر ارومیه خواهد بود .

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ارومیه

    منبع خبر

    شورای شهر ارومیه

    شورای شهر ارومیه یک شورای شهر در شهر ارومیه می باشد

      نظرات