تلاش جمعی برای حل مشکل اهالی کوی فرهنگیان باغملک

تلاش جمعی برای حل مشکل اهالی کوی فرهنگیان باغملک

به گزارش روابط عمومی شهرداری باغملک؛ صبح امروز ۳۰ آبان ماه شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مسئولین تلمبه خانه شهید ملک شرکت نفت با حضور در کوی فرهنگیان به بررسی میدانی مشکلات اهالی این محله پرداختند. در ضمن این بازدید و با حضور تنی چند از اهالی و دیدار چهره به چهره جزئیاتِ مشکلات اهالی را استماع نموده و پس از آن با حضور در دفتر شهردار باغملک به بحث و رایزنی در مورد مشکلات اصلی این محله پرداختند.

شهردار باغملک در پایان جلسه با اشاره به تلاش های اعضای محترم و پرتلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری باغملک جهت مرتفع نمودن این مشکل گفتند: متاسفانه مشکل اصلی این محله عبور خطوط لوله شرکت نفت می باشد که از لحاظ قانونی و بمنظور رعایت اصول ایمنی در حریم این لوله ها هر گونه فعالیت عمرانی مستلزم رعایت موازین و قوانین شرکت نفت می باشد و محدودیت های بسیاری در این خصوص داریم .

مهندس سعادت در ادامه گفتند: خوشبختانه در این جلسه و با مساعدت و همکاری جناب مهندس رضوی مدیریت محترم تلمبه خانه شهید ملک به توافقاتی نیز دست پیدا کردیم و در اسرع وقت و تا جایی که قوانین و اصول ایمنی اجازه فعالیت دهند ان شااله در رفع مشکل خیابان مذکور در کوی فرهنگیان همکاری و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

IMG-۲۰۱۸۱۱۲۱-WA۰۰۳۲

IMG_۷۰۵۷

IMG_۷۰۵۹

IMG_۷۰۵۵

IMG_۷۰۵۰

IMG_۷۰۵۲

IMG_۷۰۵۴

لینک اصل خبر در سایت شهرداری باغ ملک

    منبع خبر

    شهرداری باغ ملک

    شهرداری باغ ملک یک شهرداری در شهر باغ ملک می باشد

      نظرات