ساماندهی محور قم - جنت آباد در انتظار تخصیص بودجه است

ساماندهی محور قم - جنت آباد در انتظار تخصیص بودجه است

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان قم، عباس فراهانی اظهار کرد: جاده جنت آباد محوری روستایی است و اهالی سه روستا از جمله روستاهای حسین آباد میش مست و جنت آباد از این مسیر استفاده می کنند.

وی اضافه کرد: تعریض و روکش آسفالت این محور از وظایف ۲ اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد که قول های مساعدی برای تامین اعتبار در راستای بهبود مسیر، آسفالت و روشنایی این محور داده شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی قم خاطرنشان کرد: این محور تا روستای حسین آباد میش مست به طول ۱۳ کیلومتر می باشد، که در سال های گذشته با هدف بهره مندی راه آهن و کاهش حوادث جاده ای تعریض و روشنایی آن نیز انجام شده است.

فراهانی با بیان این که ۲ کیلومتر از این مسیر، محور اختصاصی ایستگاه راه آهن محمدیه است، اضافه کرد: این مسیر برای بهره برداری و دسترسی مسافرانی است که از حمل و نقل ریلی استفاده می کنند و امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز محدوده مورد نظر، از وضعیت خوبی برخوردار شود.

وی با اشاره به این که مسیر ۲ کیلومتری به سمت ایستگاه راه آهن محمدیه نیاز به تعریض دارد، گفت: اگر طول این مسیر تملک شود، علاوه بر تعریض، امکان روشنایی آن فراهم می شود که در حال پیگیری تامین اعتبار آن هستیم.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی قم در پایان خاطر نشان کرد: در صورتی که تامین اعتبار لازم انجام شود، با توجه به شرح وظایف هر یک از اداره های راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای، این طرح اجرایی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان قم

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان قم

    اداره کل راه و شهرسازی استان قم یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات