پیام تبریک مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم،  هفته وحدت ...

پیام تبریک مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم، هفته وحدت ...ابراهیم مبارک‌قدم طی پیامی فرارسیدن ۱۷ ربیع الاول را تبریک گفت.

✴️در این پیام آمده است: فرا رسیدن ۱۷ ربیع الاول فرخنده میلاد مسعود رسول مهربانی و عدالت و مبشر آگاهی و حکمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و هفته وحدت همچنین میلاد با سعادت امام جعفر صادق علیه السلام ، موسس مذهب جعفری و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.

✴️ربیع، ماه برکت و فزونی و زیبایی است و تجلی انوار الهی در این ماه پرخیر و برکت، ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشانی است که با انوار رخسار و جمال منورش جهان تاریک را روشنایی دیگر بخشید.

✴️امید است به برکت این ایام مبارک که از عطر ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام و فرزند دلبندش امام جعفر صادق علیه السلام سرشار است بتوانیم در ادامه مسیر خدمت رسانی به مردم خوب و شریف این مرز و بوم توفیق یافته و در این روزهای ملکوتی دعا می کنیم عنایت خداوند متعال همچنان شامل حال همه مسلمین جهان گردد. لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات