یکی از دغدغه های اصلی مدیران شهرداری سنندج عدم پرداخت بموقع حقوق کارکنان و کارگران است

یکی از دغدغه های اصلی مدیران شهرداری سنندج عدم پرداخت بموقع حقوق کارکنان و کارگران است

شهردار سنندج با بیان اینکه پرداخت بموقع حقوق کارکنان و کارگران جزء دغدغه های اصلی و همچنین اولویت برنامه مدیران شهرداری است، اعلام کرد: تمام تلاش خود را در جهت پرداخت بموقع حقوق بکار خواهم گرفت.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: با همت پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهرداری سنندج و به مناسبت  ماه مبارک ربیع الاول، ماه میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) وهفته بسیج مراسم مولودی خوانی با حضور شهردار، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سنندج، اعضای شورای شهر و جمعی از کارگران واحد خدمات شهری در آرامگاه پیرمحمد برگزار شد.

شهردار سنندج فرا رسیدن ماه ربیع الاول ماه میلاد باسعادت پیامبر مهربانی و هفته بسیج را تبریک گفت و گفت: کارگران خدوم و زحمتکش واحد خدمات شهری شهرداری با فعالیت شبانه روزی در سطح شهر همواره  در راستای ارتقاء نام و جایگاه شهرداری نقش بسیزایی دارند.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: متاسفانه عدم بموقع پرداخت حقوق در سالجاری برای مدیران شهرداری بسیار آزاردهنده است که از این بابت از تمامی کارکنان و کارگران و خانواده گرانقدر آنها عذر خواهی می کنم.

وی گفت: سال گذشته هم در حالی فعالیت کاری خود را در شهرداری آغاز نمودم که بیش از دو ماه از حقوق پرداخت نشده بود که با تلاش و همت تمامی مدیران و کارکنان توانستیم در پایان سال حقوق معوقه و عیدی را پرداخت کنیم.

مهندس صیدی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در سالجاری نیز تا پایان فصل بهار توانستیم بموقع نسبت به پرداخت حقوق اقدام نماییم اما متاسفانه بحران اقتصادی حاکم بر کشور از لحاظ  درآمدی شهرداری ها را در سراسر کشور با مشکل مواجهه کرد.

وی  با بیان اینکه پرداخت معوقات حقوق کارکنان و کارگران  یکی ازدغدغه ها و مهم ترین اولویت های مدیران شهرداری است، گفت: در این راستا تمام تلاش خود را در جهت پرداخت  بموقع حقوق بکار خواهیم گرفت.

مهندس صیدی در خصوص شایعات منتشر شده در رابطه با اینکه منابع پرداخت حقوق صرف هزینه های عمرانی شده اعلام کرد: هزینه اجرای طرح های عمرانی که در سالجاری در راستای رفاه و آسایش شهروندان در حال اجرا است از منابع مختلفی نظیر طلب از دیگر دستگاههای اجرایی تامین شده است.

شهردار سنندج در پایان از زحمات تمامی کارگران خدوم و زحمتکش واحد خدمات شهری تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد: با تعامل وهمکاری دو سویه بتوانیم با خدمات رسانی شایسته و مناسب موجبات رضایتمندی بیش از پیش شهروندان را فراهم نماییم.

در ادامه این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج عنوان کرد: شهرداری از جمله دستگاههایی است که نیروهای خدوم آنها بصورت شبانه روزی در جهت رفاه حال شهروندان در حال خدمت هستند.

سرهنگ  حسن عسگری بیان کرد: کارگران در دین مبین اسلام دارای جایگاه ویژه ای هستند و نگاه  اسلام همواره  به کارگران نگاه جهاد فی سبیل الله است.

وی با بیان اینکه سپاه بعنوان نهادی که در راستای خدمت رسانی به  مردم همواره پیش قدم است، گفت: این نهاد مردمی در قالب طرح های کرامت در کنار شهرداری آمادگی لازم جهت رفع مشکلات سطح شهر را دارد.

سرهنگ عسگری از مسئولین شهرداری جهت برگزاری مراسم مولودی خوانی برای قشر زحمتکش خدمات شهری تقدیر و تشکر کرده و ابراز امیدواری نمود: در سایه تعامل بتوانیم بر مشکلات حاکم بر جامعه غلبه کنیم.

در پایان این مراسم با همت پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهرداری سنندج از تعدادی از کارگران خدمات شهری با اهدا لوح تقدیر وهدایا تجلیل بعمل آمد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات