بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ دهیاری‌ها ابلاغ شد

بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ دهیاری‌ها ابلاغ شد

مدیرکل برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از ابلاغ بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ دهیاری‌ها برای اجرا در دهیاری‌های سراسر کشور به معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور، علی اکبر اسدی با بیان مطلب فوق گفت: در اجرای مفاد ماده (۳۵) آیین نامه مالی دهیاری‌ها و وظایف محوله به وزارت کشور، پس از جلسات متعدد کارشناسی با جمعی از مدیران کل امور روستایی و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور‌ و سایر کارشناسان مرتبط با موضوع، بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ دهیاری‌ها نهایی و برای اجرا در دهیاری‌های سراسر کشور ابلاغ شید.

وی اضافه کرد: در این بخشنامه علاوه بر موضوعات اساسی و قوانین مرتبط با امور دهیاری، ضوابط جدیدی در خصوص نحوه هزینه‌کرد اعتبارات اختصاصی، ترتیبات دریافت تسهیلات وام، و همچنین رعایت سایر الزامات تنظیم بودجه و ضوابط ابلاغی وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مورد توجه قرار گرفته است.

اسدی افزود: دهیاری‌های سراسر کشور موظفند بودجه سال ۱۳۹۸ خود را طبق بخشنامه ابلاغی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه تنظیم و برای تصویب به شوراهای اسلامی روستا و سایر مراجع ذیصلاح بعدی ارائه نمایند.

بخشنامه مرتبط

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات