تفکر بسیجی باعث یاس و نامیدی دشمنان می شود/ تشکر از تلاشهای بسیج گونه شهرداری ارومیه برای آبادانی شهر

تفکر بسیجی باعث یاس و نامیدی دشمنان می شود/ تشکر از تلاشهای بسیج گونه شهرداری ارومیه برای آبادانی شهر

مراسم میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت و همچنین هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، شهردار و پرسنل شهرداری ارومیه در نمازخانه شهرداری برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ سردار شهسواری در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و وحدت با تبریک این دو هفته  و میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) اظهار کرد:  بسیج همواره در پای صحنه است  و طبق فرموه امام (ره) « تشکیل بسیج در جامعه از الطاف خدواند متعال است» و  «بسیج لشکر مخلص خداست».

وی با بیان اینکه بسیج کلید طلایی  حل مشکلات است، عنوان کرد:  بسیج در تمام حوزه ها سازندگی و رزم  است اما حضور ان در عرضه اقتدار و امنیت، دنیا را متحول کرده است.

سردارفرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه در کشور تفکر بسیجی طنین انداز شده است، گفت:  با تفکر بسیج دشمنان نخواهند توانست توطئه های خود را  را جهت براندازی پیاده کنند، همانگونه که در اقدام ارزشمند حمله ی موشک برون مرزی به مقر دشمنان در اربیل عراق در سایه تفکر بسیجی شکل گرفت .

شهسواری عنوان کرد: تفکر بسیجی در تمام زوایای جامعه اسلامی باعث یاس و نامیدی دشمنان می شود .

سردار شهسواری از تلاش های بسیج گونه تلاشگران مدیریت شهری ارومیه در توسعه و آبادانی شهر تشکر کرد و  گفت: برای پرسنل خدوم از خدواند متعال موفقیت روزافزون  مسئلت می کنم.

گفتنی است؛  مراسم هفته وحدت و هفته بسیج  با سخنرانی شهردار ارومیه ، مولودی خوانی و تجلیل از فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به پایان رسید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات