خدمتی دیگر به شهروندان با ایجاد فضای استراحتگاه برای خانواده‌های بیماران بیمارستان ولایت

خدمتی دیگر به شهروندان با ایجاد فضای استراحتگاه برای خانواده‌های بیماران بیمارستان ولایت

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عسگری تصریح کرد: با هدف ایجاد فضایی برای استراحت واسکان روزانه ملاقات کنندگان و همراهان بیماران در بیمارستان ولایت ، آلاچیق هایی در دست احداث است تا به رفاه حال خانواده های بیماران کمک شود.

عسگری با بیان اینکه این فضا در ضلع شمال بیمارستان ولایت قرار دارد، افزود: هدف از اجرای این پروژه، ایجاد تسهیلات رفاهی برای همراهان بیمارانی است که نیاز است در طول روز در بیمارستان بمانند و جایی برای استراحت کوتاه مدت ندارند و همچنین ملاقات کنندگان که از راه دور برای عیادت بیمار می‌آیند در این فضا استراحت کوتاه داشته باشند .

وی اضافه کرد: طراحی این فضا بسیار مناسب و زیبا است و مبلمان شهری این فضا شامل آلاچیق، نیمکت، آبخوری و فضای سبز می باشد.

این مسوول با بیان اینکه اکنون این پروژه از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار می باشد، اظهار کرد: در گذشته این فضا زمین خاکی بود که باعث نارضایتی شهروندان به دلیل چهره زشت و ایجاد گرد و خاک، شده بود.

عسگری ادامه داد: احداث این فضا علاوه بر کمک به حال خانواده های بیماران، سیمای بصیری بسیار زیبایی دارد و تاثیر خوبی در روحیه خانواده های بیماران دارد .

وی بیان کرد: با توجه به نیاز دائمی ملاقات کنندگان وهمراهان بیماران به سرویس بهداشتی در نزدیکی این فضا در گذشته سرویس بهداشتی احداث شده است و همچنین برای تامین نیازهای خوراکی نیز فروشگاه و سوپرمارکت در دسترس است.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات