ماهانه ۵۰ هزار زائر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند

ماهانه ۵۰ هزار زائر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند

به گزارش شهرنیوز،رضا پوریافر مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص ممنوعیت پارک اتوبوس در اطراف حرم مطهر، واحد گشت و بازرسی سازمان با همکاری پلیس راهور استان با رانندگان متخلف برخورد می نماید.
وی افزود: اطلاع رسانی با نصب بنر و چاپ بروشور به ۴ زبان فارسی،انگلیسی، عربی و پاکستانی
بین رانندگانی که حامل زائرین حرم کریمه اهل بیت(س) و مسجد مقدس جمکران می باشند،مرتب انجام می شود و رانندگان به سمت پارکسوار شمالی جهت پارک اتوبوس راهنمایی می شوند.
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه هرماه بالغ بر ۵۰ هزار زائر و مسافر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند، افزود: جهت رفاه حال مسافران امکاناتی از قبیل ۷۰۰ جایگاه پارک اتوبوس، نمازخانه، سرویس بهداشتی و مجتمع خدماتی رفاه شهر جهت رفع مایحتاج اولیه مسافر در پارکسوار شمالی مهیا شده است.
پوریا فر بیان داشت: دو شرکت مسافربری جهت صدور صورت وضعیت به رانندگان و جابجایی  مسافر در پارکسوار مستقر بوده و به زائرین خدمات رسانی می کنند.
وی تصریح کرد: محوطه پارکینگ پارکسوار به صورت ۲۴ ساعته در اختیار رانندگان  اتوبوس می باشد و در کنار پارکسوار ایستگاه اتوبوس درون شهری مستقر می باشد که زائرین را به حرم مطهر منتقل می نماید.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری قم

  منبع خبر

  شهرداری قم

  شهرداری قم

  شهرداری قم یک شهرداری در شهر قم می باشد

   نظرات