فراخوان مسابقه عکاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

فراخوان مسابقه عکاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در راستای فرهنگ سازی و به منظور توسعه دوچرخه سواری با هدف ارتقای سبک زندگی شهری، کاهش سفرهای موتوری، افزایش تحرک بدنی و سلامتی شهروندان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه عکاسی برگزاری می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مسابقه با موضوعات "توسعه حمل‌ونقل عمومی شهری" ، " توسعه حمل‌ونقل پاک در شهرها (پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری)" و " افزایش ایمنی تردد و کاهش تصادفات رانندگی در شهرها" برگزار می‌شود.

لذا از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس، در درگاه اینترنتی www.irtu.ir بارگذاری نمایند.

شرایط ارسال عکس برای مسابقه عکاسی به شرح زیر است:

۱-آثاری در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازین شرعی، قانونی و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

۲-شرکت کنندگان فرصت دارند عکس‌های خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ در درگاه اینترنتی دریافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

۳-شرکت کنندگان با بارگذاری عکس در درگاه مذکور، تعهد می‌نمایند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر دارای اصالت است.

۴-سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مجاز است عکس‌های ارسالی را در قالب نمایشگاه، کاتالوگ، کتاب یا سایر اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

۵-آثار باید به صورت فایل دیجیتال، در قالب JPG ، با کیفیت DPI ۱۵۰ و حجم حداکثر ۵ مگابایت ارسال شوند.

۶-عکس‌های بارگذاری‌شده باید فاقد هر گونه تاریخ، توضیح، امضا، یا لوگو بر روی عکس باشد.

پس از بررسی آثار ارسالی از ۵ عکس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (کلیه افراد علاقمند به عکاسی)، ۲ عکس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، ۲ عکس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و ۲ عکس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص ماموران پلیس و اورژانس) تقدیر به‌ عمل می‌آید.

محل ارسال عکس

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات