رئیس شورای اسلامی شهر زرند  در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت معبر خاکی خیابان امیرکبیر زرند با اشاره به وجود معابر خاکی زیاد در سطح شهر زرند، آسفالت معابر را یکی از اولویت های اصلی اعضای شورای اسلامی شهر زرند دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر زرند در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت معبر خاکی خیابان امیرکبیر زرند با اشاره به وجود معابر خاکی زیاد در سطح شهر زرند، آسفالت معابر را یکی از اولویت های اصلی اعضای شورای اسلامی شهر زرند دانست.

ایرج رحمانی رئیس شو.رای شهر زرند ” در گفتگو واحد خبری شهرداری زرند، با بیان اینکه یکی از قول هایی که به مردم دادیم حل مشکلات آسفالت است، اظهارداشت: متاسفانه بیش از ۲ میلیون مترمربع معابر خاکی در زرند داریم که در همین راستا شورای شهر یکی از کارهای اصلی خود را آسفالت معابر شهر زرند قرار داد .

وی افزود: در همین راستا طی سال جاری بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع آسفالت در اولین مرحله در دستور کار شورا و شهرداری زرند قرار گرفته است و با توجه به توانی که برای پخش آسفالت نیاز بود از پیمانکار در این پروژه استفاده کرده ایم .

رئیس شورای شهر زرند اظهارداشت: از چند روز گذشته آسفالت معابر خاکی زرند شروع شده است که در حال حاضر آسفالت خیابان امیرکبیر در دست اجرا است و امیدواریم مناطق چهارگانه ای که در نظر گرفته ایم به صورت چرخشی آسفالت شوند تا با عدالت تمام مناطق شهر پوشش داده شوند .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات