پاک‌سازی و تسطیح زمین‌های خالی در منطقه ۴ کرمان


شهردار منطقه چهار خبر داد:


پاک‌سازی و تسطیح زمین‌های خالی در منطقه ۴ کرمان/ المان ورودی دریاچه جنگل قائم نورپردازی شدسرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار منطقه چهار کرمان از پاک‌سازی و تسطیح زمین‌های خالی در سطح این منطقه خبر داد.
محمدحسین مومنی با اشاره به اینکه برخی از زمین‌های خالی به مکان تخلیه انواع پسماند و نخاله‌های ساختمانی تبدیل شده و مناظر نازیبایی را ایجاد می‌کنند، گفت: پس از شناسایی این زمین‌ها نسبت به پاک‌سازی و تسطیح آنها اقدام می‌شود.
وی با بیان اینکه وجود این گونه اراضی موجب تجمع زباله، حیوانات موذی و دپوی خاک و نخاله می‌شود، ادامه داد: تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه، از منظر زیبایی سیمای شهری نیز ناهنجاری‌هایی را در منطقه به وجود می‌آورد.
مومنی گفت: در این راستا تاکنون پاک‌سازی و تسطیح زمین‌های خالی در خیابان‌های شهید مغفوری و شهید صیاد شیرازی واقع در محله سرآسیاب، بولوار شهیدان ماهانی، خیابان شهید مصطفی خمینی، خیابان سرباز، بزرگ‌راه امام، بولوار امام صادق (ع)، حاشیه میدان هفت باغ، بولوار صبا و شهرک هشت بهشت انجام شده و مابقی معابر نیز در برنامه کاری قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: اجرای عملیات پاک‌سازی این منطقه از زباله و خاک و نخاله‌های ساختمانی و همچنین کنترل نقاط ضعف این منطقه در فواصل زمانی مشخص و به صورت مستمر در برنامه کاری قرار دارد.
مومنی تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه مشکل مربوط به زمین‌های خالی می‌توانند موارد را به شهرداری این منطقه گزارش دهند تا در اسرع وقت پیگیری و رسیدگی شود.
شهردار منطقه چهار کرمان در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: المان ورودی دریاچه جنگل قائم نورپردازی شد.
مومنی با اشاره به اینکه نورپردازی، یک فن، علم و هنر محسوب می‌شود، گفت: بهره‌گیری از این فن برای بازآفرینی هویت شهری و نشاط و سرزندگی شبانه شهر بسیار مهم و ضروری است.
وی ادامه داد: در این راستا رفع مشکل روشنایی بخشی از بولوار ۲۲ بهمن (از چهارراه نیمه شعبان تا میدان خواجوی کرمانی) انجام شده است.
مومنی افزود: رفع مشکل روشنایی پارک‌های سطح منطقه نیز در حال انجام است.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۳۰.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۳۱.jpg

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات