برگزاری جشنواره عکس در استان بوشهر

برگزاری جشنواره عکس در استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس با همکاری سازمان حفاظت از محیط زیست استان بوشهر، با هدف جلب توجه افراد نسبت به محیط زیست خود، اقدام به برگزاری جشنواره عکس نمود. این جشنواره با عنوان "همراه با طبیعت" و شعار "سبز زندگی کنیم" از هفته اول آبان ماه شروع  به کار کرد.

فراخوان ارسال آثار برای این جشنواره از ۵ لغایت ۱۸ آبان ماه با محوریت آلودگی و آثار آن بر طبیعت، آب و فرهنگ مصرف بهینه آن، طبیعت در محیط شهری و رفتار آسیب‌زای انسان با حیوانات و با اولیت استان بوشهر بود. در طی این دو هفته پوستر طراحی شده این جشنواره در سطح دانشگاه خلیج فارس و فضای مجازی مرتبط با انجمن اسلامی منتشر شد.

پس از گذشت دو هفته عکس‌هایی از طرف علاقه‌مندان  به محیط زیست جمع آوری شد و از ۱۹ لغایت ۲۳ آبان ماه توسط کارگروه محیط زیست انجمن اسلامی مورد داوری قرار گرفت؛ در طی این هفته عکس‌های ارسالی به جشنواره و تعدادی عکس که توسط اعضای کارگروه جمع آوری شده بود انتخاب و چاپ شدند.

در هفته آخر آبان ماه نمایشگاه عکسی با عنوان "همراه با طبیعت" در سالن دانشکده ادبیات دانشگاه خلیج فارس دایر شد و عکس‌های منتخب کارگروه در آن‌جا در دید عموم قرار گرفت.

در آخر به تمام شرکت کنندگان در این جشنواره هدایایی به رسم یادبود تعلق خواهد گرفت. به امید آن که زمینی پاک‌تر و شهروندانی مسئول‌تر داشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات