شهردار زرند خبرداد: پخش بیش از۵۵۰۰تن آسفالت در معابر شهر زرند

شهردار زرند خبرداد: پخش بیش از۵۵۰۰تن آسفالت در معابر شهر زرند

مهندس مهدلوشهردارزرندازپایان عملیات آسفالت ریزی درخیابانهای ولی عصر،حافظ۲و۴،سپاس،پگاه،بلواربعثت،کشاورز،امیرکبیر،امیرکبیر۱و۳،شهدای مکه ۱۳،ایت الله هاشمی ۳،شهید فهمیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو یکی از نیازهای مهم و ضروری شهروندان، تردد آسان ، ایمن و کاهش بار ترافیکی در سطح شهر دانست و با اعلام اینکه طی ده روز گذشته بیش از ۵۵۰۰ تن آسفالت در معابر اصلی و مهم زرند پخش شده است گفت:شهرداری از ابتدای سال ۹۷ با جدیت مسئولین اجرایی و همت ویژه مجموعه حوزه معاونت فنی و عمرانی ، با اقدامی بی سابقه براساس طرح بزرگ نهضت آسفالت توانسته است خدمات شایسته ای را به شهر و شهروندان ارائه کنیم .

مهندس محمد رضا مهدلو یکی از وظایف شهرداری‌ها در قبال مردم را آسفالت کردن خیابان‌ها، معابر، محله‌ها و کوچه ها دانست و اظهار داشت: شهرداری زرندبا اعقاد قرارداد با شرکت خصوصی پخش بیش از ۲۰۰هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر را در راس برنامه های خود دارد .

وی با اعلام اینکه ۱۰۰۰۰۰متر مربع از معابر شهری طی ده روز گذشته آسفالت شده اند گفت: با جدیت تمام و با مشارکت واحد عمرانی این شهرداری در حال آسفالت محله های نیازمند هستیم و بر اساس اولویت بندی مناطق سعی داریم کوچه های شهر را زیر پوشش آسفالت ببریم.

شهردار زرند وظیفه ذاتی شهرداری را اصلاح و زیبا سازی خیابان‌ها و محل‌ های مسکونی دانست وگفت: مردم و شهروندان خوب زرندی نیازمند توجه بیش‌ازپیش مسئولان هستند.

وی اعتبارات کم را یکی از دلایل کاهش بعضی از فعالیتهای عمرانی دانست و گفت:طی روزهای آینده معابر بیشتری آسفالت خواهند شد که می توان به کوچه ،پرستار۱، ،بلوار پارسیان،بلوار یادگار امام، و کوچه های اکبر آباد و... اشاره کرد.

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات