دیدار فرماندار و مدیر کل امور روستایی استانداری با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامیبه گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای با حضور آقایان سیار فرماندار قم ، چهرگانی مدیر کل دفتر روستایی استانداری، بلدی مدیر کل بنیاد مسکن قم ، رحمانی معاون عمران روستایی و کارشناسان مربوطه در دفتر مدیر کل برگزار شد.
در این جلسه که به منظور هماهنگی جهت عمران و آبادانی روستاها تشکیل شده بود ، مهندس بلدی ضمن عرض خیر مقدم گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت های بنیاد مسکن در روستاهای استان ارائه نمود و گفت: با تخصیص اعتبار  ، انجام پروژه های عمرانی در سطح روستاها تسریع خواهد یافت.
در این دیدار سیار فرماندار قم خدمات رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه دانست و از مسئولین دستگاههای اجرایی خواست در بخش های شهری و روستایی بالاخص توسعه پایدار روستایی ، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهر،رضایت مندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر مساعدت لازم را انجام دهند.
فرماندار بر ادامه مقاوم سازی اماکن روستایی تاکید کرد و تصریح نمود : دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.

لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات