حیدر هادی‏زاده، سرپرست سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان شد


با حکم شهردار کرمان؛


حیدر هادی‏زاده، سرپرست سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان شدسرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان
با حکم شهردار کرمان، حیدر هادی‏زاده، به‌عنوان سرپرست سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان معرفی شد.
در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:
«جناب آقای حیدر هادی‏زاده
با سلام
نظر به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و با توجه به پیشنهاد رئیس محترم هیات مدیره و به استناد ماده ۱۰ فصل پنجم اساس‌نامه سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان» منصوب می‏نمایم.
انتظار دارد با توجه به نقش و اهمیت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در عصر حاضر با استفاده از همکاران متخصص و مجرب درون و برون‌سازمانی به لحاظ اهمیت موضوع نسبت به انجام وظایف محوله به شرح ذیل اقدام گردد.
اصلاح فرآیندها با بهره‌گیری از ظرفیت فن‌آوری اطلاعات ، یکسان‌سازی فرآیندها و نرم‌افزارها در تمامی واحدها، توسعه بهره‌برداری از فن‌آوری اطلاعات و تسهیل دسترسی به آمار و اطلاعات، بهره‌گیری از تجربیات شرکت‌های معتبر داخلی و دانش‌بنیان برای اجرای ماموریت سازمان، اجرای مصوبات شورا و هیات مدیره سازمان و اقدام در اداره امور سازمان در جهت پیشبرد اهداف آن با اعمال مدیریت صحیح و سایر امور محوله، از اهم وظایف جنابعالی است.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از همدلی و همکاری پرسنل، در پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف یادشده ضمن رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید.»سیدمهران عالم‌زاده


شهردار کرمان

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۸۵.JPG

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات