شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری : فاز دوم اجرای آسفالت معابر شهر زرند با آماده شدن زیر سازی معابر شهر اجرائی خواهد شد

شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری : فاز دوم اجرای آسفالت معابر شهر زرند با آماده شدن زیر سازی معابر شهر اجرائی خواهد شد

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری زرند ضمن تقدیر از تلاشهای مجموعه شهرداری در به ثمر نشستن پروژه آسفالت معابر شهر زرند گفت: تمامی تلاش مجموعه شهرداری فراهم نمودن بسترهای مناسب برای تامین رفاه و آسایش شهروندان است و در این راستا شاهد اجرای پروژه های مختلفی در سطح شهر هستیم که این امر نشان دهنده تلاش و برنامه‌ریزی منظم مجموعه شهرداری است.

شهردار زرند اقدامات چند روز اخیر شهرداری را مناسب و خوب ارزیابی کرد و حضور همه عوامل اجرایی برای تحقق این امر را قابل تقدیر دانست اظهار داشت:خوشبختانه با فعالیتهای انجام گرفته توانستیم رضایت نسبی مردم را جلب نمائیم و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت نیروها، آرامش، زیبایی و پاکیزگی را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم .

منتخب شورای شهر زرند درادامه با اعلام اینکه باید از انجام اینگونه فعالیتها در راستای خدمات دهی بهتر به شهروندان الگو برداری نمائیم گفت:باید با شناسائی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در راستای خدمات دهی بهتر به شهروندان گامهای اساسی را برداریم .

مهندس مهدلو زیبا سازی معابر و جدول گذاری این معابر را در اولویت بعدی شهرداری دانست و تصریح کرد:تکمیل پروژه های عمرانی ناتمام از اصلی ترین دغدغه های مدیریت شهری است که با راه اندازی آنها شهروندان شاهد تحول در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و.. خواهند بود .

وی با قدردانی از مشارکت و همراهی شهروندان در به ثمر رسیدن پروژه ها، مطالبات آنها را بحق دانست وگفت: امیدواریم با همت مدیران شهری به درخواست های شهروندان جامه عمل پوشانده می شود .

وی نگاه کارشناسی و همه جانبه گرایی نسبت به همه مسائل را از سوی معاونین و مدیران شهرداری خواستار شد و گفت:اصلی بودن معابر ,عام المنفعه بودن آنها و حساسیت بالا از مهمترین موارد ما در زمینه اولویت بندی معابر برای زیر سازی و آسفالت می باشد .

وی در پایان گفت: فاز دوم اجرای آسفالت معابر شهر زرند با آماده شدن زیر سازی معابر شهر اجرائی خواهد شد ولی تا زمانی حضور مجدد پیمانکار در شهر زرند توسط واحد فنی و عمرانی خود شهرداری بعضی از معابر جا مانده آسفالت خواهند شد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات