لایحه بهای خدمات سالانه شهرداری شهرکرد جهت تصویب به شورای شهر ارائه شد

لایحه بهای خدمات سالانه شهرداری شهرکرد جهت تصویب به شورای شهر ارائه شد

داود مومنی اظهار داشت: در راستای تحقق درآمدهای پیش بینی شده در بودجه و هماهنگی و وحدت رویه در وصول درآمد، بهای تعرفه خدمات سالانه این شهرداری و سازمان های وابسته تهیه و تنظیم و به شورای اسلامی شهرکرد ارسال شده است.
وی همچنین از تهیه آیین نامه حمایت از پایان نامه و طرح های پژوهشی مرتبط با حوزه مدیریت شهری خبر داد.
سرپرست معاونت برنامه و پژوهش شهرداری شهرکرد افزود: این طرح پژوهشی نیز پس از تصویب شورای اسلامی شهر به منظور برنامه های توسعه شهری، ارتقاء کیفیت خدمات و رفع معضلات شهری اجرا می شود.
مومنی بیان داشت: سهم بودجه پژوهشی مدیریت شهری از اعتبارات جاری و هزینه ای شهرداری شهرکرد بین یک تا سه درصد است.
وی با اشاره به توسعه شهر شهرکرد در سال های اخیر و ضرورت اجرای امور شهرداری به صورت برنامه محور افزود: شرح خدمات برنامه راهبردی شهرداری شهرکرد، تدوین شده و منتظر تصویب شورای اسلامی شهر است.
سرپرست معاونت برنامه و پژوهش شهرداری شهرکرد یادآور شد: این شهرداری در سنوات گذشته دارای برنامه پنج ساله طی سال های ۹۰ تا ۹۵ بوده است.
وی خاطرنشان ساخت: روند تهیه و تنظیم تعرفه عوارض و بودجه سال ۹۸ شهرداری شهرکرد با توجه به ابلاغ بخشنامه بودجه سازمان شهرداریها آغاز شده است.
مومنی تاکید کرد: بودجه سال آینده شهرداری که یک الزام قانونی است در راستای برنامه ریزی و کنترل عملیات اجرایی و خدمات رسانی به شهروندان تهیه و تنظیم خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شهرکرد

  منبع خبر

  شهرداری شهرکرد

  شهرداری شهرکرد

  شهرداری شهرکرد یک شهرداری در شهر شهرکرد می باشد

   نظرات