گذر از پاییز

گذر از پاییز

برنامه فرهنگی گذر از پاییز با مشارکت حداکثری شهروندان در پارک پردیس برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری ابهر هدف از اجرای این برنامه توسعه نشاط اجتماعی در شهر با مد نظر قرار دادن مولفه های اقلیمی منطقه و ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط شهروندان با فضا هایی طبیعی در شهر می باشد .

با توجه به توسعه شهر نشینی و فشار حاصل از زندگی شهری ایجاد برنامه های فرهنگی و هنری در شهر باعث کاهش فشار روانی و همبستگی بیشتر شهروندان گرامی با بستر های شهری می شود.

یکی از مهمترین وظایف مدیریت شهری ایجاد شهری شاداب و با نشاط است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام گرفته نسبت به گذشته نرخ شادی بیشتر ی را در شهر شاهد باشیم و رضایت شهروندان را با اجرای برنامه های فرهنگی تامین نماییم .

لازم به توضیح است که در برنامه گذر از پاییز که با تجهیزلات سنتی و قدیمی منطقه از قبیل (کرسی ،سماور،ظروف مسی،چراغ فیتیله ای ،آسیاب چوبی، فانوس ،چاه آب و ….) به صورت نمادین جا نمایی گردیده استقبال بی نظیری توسط  شهروندان گردید.

اجرای موسیقی پاپ ، محلی ، سنتی و اجرای مسابقه های حلقه ها ، مادر یابی ، عمو زنجیر باف از مهیج ترین قسمت های برنامه امروز بود

برپایی جشنواره ی میوه های پاییزی ، کدو و همچنین توزیع آش توسط بخش خصوصی از دیگر قسمتهای برنامه امروز بود که در پایان با مسابقه عکسهای  سلفی خانوادگی و انفرادی شهروندان و با استفاده از برگهای پاییزی در محل به زیباترین شکل ممکن اجرا گردید که به سه نفر از آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد

لازم به ذکر است که علاقه مندان می توانند عکسهای سلفی خود را به شماره ۰۹۱۲۶۴۲۴۴۲۵ ارسال نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ابهر

    منبع خبر

    شهرداری ابهر

    شهرداری ابهر یک شهرداری در شهر ابهر می باشد

      نظرات