یکشنبه، 30، تیر، 1398 | Sunday، 21 July، 2019

پاداش مشترکان همکار استان سمنان در قبوض برق مصرفی آنان اعمال شد

کد خبر: 108995
جمعه 17 اسفند 1397 ساعت 0:30
نمایش: 98

پاداش مشترکان همکار استان سمنان در قبوض برق مصرفی آنان اعمال شد

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان سمنان گفت : پاداش همکاری مشترکان در برنامه های پاسخگویی بار تابستان امسال، در قبوض برق مصرفی آنان اعمال شد .

احمد غنی پور بیان داشت : مشترکانی که در طی بازه زمانی ۱۵ خرداد ماه لغایت ۱۵ شهریور ماه سال جاری در برنامه های کاهش پیک بار با شرکت توزیع برق استان همکاری داشته اند ، از تسهیلات  و تخفیفات مورد نظر بهره مند شدند .

وی با عنوان این که ۴۵۲ مشترک در تعرفه های صنعتی ، کشاورزی، اداری و سایر مصارف ، مولّدهای اضطراری و CNG در این طرح مشارکت داشته اند افزود : مبلغ ۱۳میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال پاداش همکاری این تعداد مشترک در صورت حساب های برق مصرفی در نظر گرفته شده است .

وی با اشاره به این که در بخش صنعت ۱۹۷ مشترک همکاری داشته مبلغ ۱۱ میلیارد ریال پاداش برای آنان منظور شده اضافه کرد : مبلغ ۵۹۰ میلیون ریال برای ۱۴۶ اشتراک کشاورزی که در این طرح مشارکت کرده اند ، لحاظ گردیده است .

احمد غنی پور اظهار داشت : ۷۲ مشترک در بخش اداری و سایر مصارف ، در این طرح حضور داشته و یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال ، پاداش همکاری گرفته اند .

وی با ابراز این که در بخش مولّدهای اضطراری ۱۲۶ میلیون ریال برای ۲۲ مشترک پاداش ارائه شده تصریح کرد : ۱۵ اشتراک CNG در این طرح مشارکت کرده و ۱۳۸ میلیون ریال برای آنان لحاظ شده است .

لینک اصل محتوا در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی