چهارشنبه، 5، تیر، 1398 | Wednesday، 26 June، 2019

پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چناران به مناسبت روز پرستار

کد خبر: 101842
جمعه 21 دی 1397 ساعت 20:30
نمایش: 92

به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران،همزمان با فرا رسیدن میلاد پر خیر و سرور حضرت زینب کبری(س) اسوه ایثارگری و روشنگری دشت کربلا و روز پرستار، مدیران مجموعه مدیریت شهری چناران با صدور پیام مشترکی ضمن تبریک این عید فرخنده از تلاشها و زحمات پرستاران تقدیر کردند.
متن پیام بدین شرح است:


بدون شک بخش اعظم آرامش و سلامت بیماران مرهون تلاشگریها و زحمات قشری ست که با برتن کردن جامه سپیدی که بنام زیبای پرستار مزین گشته است و بی‌ وقفه و خاضعانه از سر اخلاص با برخورداری از دانش روز به مراقبت و بهبود بیماران کمک میکنند، قرار گرفته است.

انسانهای ایثارگری که با تاصی از بانوی قهرمان صحنه کربلا، حضرت زینب(س)، اخلاق مداری، صبر و چهره گشاده را سرلوحه کار ارزشمند خویش همراه کرده اند.

نامگذاری سالروز میلاد دخت حیدر کرار بعنوان روز پرستار را میتوان نقطه عطفی دانست که درایت و نکته سنجی معمار سفر کرده نظام مقدس اسلامی مان را به رخ جهانیان می کشاند و از طرفی مدال افتخار زرینی است بر عظمت و قداست حرفه پرستاری که با توکل بر خداوند، نجات جان همنوعان خود را در تمام ساعات شبانه روز بر عهده دارند و بسان پروانه ایی عاشق بر بالین بیماران بال و پر می گشایند.

ما نیز در مجموعه مدیریت شهری و به نمایندگی از مردم قدرسناس چناران برخود فرض دانستیم با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار به فرشتگان سپید پوش سلامت و حافظان عرصه ایثار و خدمت در چناران بویژه کادر پرستاری بیمارستان ثامن الائمه، از تلاش های ارزنده و عملکرد موثر این عزیزان قدردانی و تشکر می نماییم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در حرفه مقدسی که دارند همچنان سربلند و سرافراز باشند.

سلامتی همه این عزیزان و خانواده های محترمشان را از درگاه لایزال الهی مسئلت داریم.

لینک اصل محتوا در شهرداری چناران

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی