چهارشنبه، 2، مرداد، 1398 | Wednesday، 24 July، 2019

فرایند نظارت بر ساخت و...

کد خبر: 109367
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 1:0
نمایش: 72

در راستای نظارت بر ساخت و سازهای شهری، شهرداری هم گام با سازمان نظام مهندسی بر لزوم شناخت دغدغه ها و چالش های موجود در توسعه شهر تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، در جلسه ای که با حضور رئیس و کارشناسان سازمان نظام مهندسی در منطقه دو شهرداری تشکیل شد سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه، توسعه ناهمگون ساخت و ساز در سطح منطقه را  موجب گسترش تخلفات ساختمانی در شهر دانست و نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از تخلفات را ضروری تر از گذشته ارزیابی نمود.

مهدی سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی یزد نیز با بیان این که تعامل نظام مهندسی و شهرداری یک امر ضروری است عنوان کرد: جلسات منظم ماهانه جهت برنامه ریزی دقیق در راستای تحقق مواردی مانند چگونگی اجرایی نمودن موضوع سازندگان دارای صلاحیت در حوزه ساخت و ساز شهری، تفکیک آپارتمان ها و نقشه های ساخت و در قالب یک کارگروه مشترک با حضور عوامل اصلی در حوزه ساخت و ساز در دستور کار قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر لزوم شناخت دغدغه ها و چالش های موجود در توسعه شهر و همچنین طراحی و ایده پردازی برای تحقق آرمان های ایرانی اسلامی اظهار کرد: برای حفظ کالبد شهر یزد و غنا بخشیدن به آن می بایست جایگاه شهرسازی و شهرسازان به طور مشخص در اولویت سازمان های دخیل در امور شهری قرار گیرد.

لینک اصل محتوا در شهرداری یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی