جمعه، 3، خرداد، 1398 | Friday، 24 May، 2019

سال گذشته ۱۳ هزار متر مربع فضای سبز در سطح منطقه یک سنندج احداث شد

کد خبر: 113305
پنجشنبه 29 فروردین 1398 ساعت 13:59
نمایش: 47

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت : در راستای توسعه سرانه فضای سبز و ارتقاء سطح سیما ومنظر سطح منطقه سال گذشته بیش از ۱۳ هزار متر مربع پارک درون محلی احداث شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیر شهرداری منطقه یک در جمع خبرنگاران عملکرد سال گذشته این منطقه را تشریح نمود.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج اظهار داشت: این شهرداری در راستای رفاه حال ساکنان سطح منطقه ، مناسب سازی سیما و منظر شهری، بهبود کیفیت خدمات شهری، بهسازی معابر و مناسب سازی محیط شهری، تسهیل در عبور و مرور شهری  اقدامات لازم را در خصوص رفع مشکلات سطح منطقه را صورت داده است.

مهندس آرش رخزادی بیان کرد: در راستای بهسازی معابر و محلات سال گذشته بالغ بر ۲۶ هزار و ۷۰۰ مترمربع از سطح خیابانهاو محلات منطقه یک آسفالت و بهسازی شد.

وی بیان کرد: از دیگر فعالیتهای عمرانی این منطقه می توان به ۲ هزار و ۱۱۵ متر تخریب جدول، ۴ هزار و ۳۲۰ متر جدول گذاری، یک هزار و ۶۵۵ مترمربع احداث کانیوا و نهر، ۵۳۲ مترمربع ترمیم کف فرش و ۴ هزار و ۱۸۵ مترمربع اجرای کف فرش و سنگفرش پیاده رو اشاره کرد.

وی همچنین افزود: انجام ۱۶۵ متر هدایت آبهای سطحی و لوله گذاری، ۲۸۴ مترمکعب احداث دیوار حائل، پله گذاری ۱۸۰ مترمکعب، اصلاح هندسی و تعریض خیابان ۲ هزار و ۱۱۰ مترمربع، بتن ریزی یک هزار و ۲۷۴ مترمربع، ساخت و بازسازی دریچه و شبکه های فلزی ۹۳ مترطول، نرده گذاری یک هزار و ۲۱ مترمربع از دیگر فعالیتهای عمرانی این منطقه در سال گذشته بوده است.

رخزادی  افزود: در راستای توسعه سرانه فضای سبز، افزایش نشاط و شادابی و همچنین ارتقاء سطح سیما ومنظر سطح منطقه بیش از۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع فضای سبز  در سال گذشته احداث شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج خاطرنشان کرد: در حوزه شهرسازی نیز یک هزار و ۴۶۴ گواهی و ۲۵۴ مورد پروانه صادر شده است.

لینک اصل محتوا در شهرداری سنندج

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی