چهارشنبه، 1، خرداد، 1398 | Wednesday، 22 May، 2019

هشتادوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر در دوره پنجم

کد خبر: 93144
چهارشنبه 4 مهر 1397 ساعت 2:59
نمایش: 92

به گزارش روابط عمومی شهرداری  قائم شهرهشتادوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر در دوره پنجم با حضور رئیس و اعضای شورا و اصحاب رسانه در محل شورا برگزار شد.مهندس  صالح‌زاده  رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در ابتدای جلسه ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، جنایت روز گذشته  اشرار به سرکردگی اسرائیل و آمریکا در استان خوزستان را سخت محکوم کرد و گفت: این اشرار حتی به کودکان و زنان هم رحم نکردند.

وی در ادامه با بیان اینکه در زمینه زباله‌های عفونی و مدفون و امحا کردن آن پیمانکاری مشخص شد و ساختمانی در حال تاسیس است، اظهار کرد: قرار است این پیمانکار بتواند زباله‌های عفونی مراکز درمانی و پزشکی را مدفون و امحا کند.
ایشان  تصریح کرد: ظرف ۲ ماه آینده این مرکز افتتاح می‌شود تا مراکز پزشکی و وابسته به نظام پزشکی زباله‌های عفونی خود را بدون شیرابه تحویل شرکت پیمانکار دهند تا امحا شود.
مهندس صالح‌زاده در ادامه افزود: در برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های ملی که صورت گرفت قرار است یک خط رفت و آمد و حمل بار درون شهری بین شهرهای ساری ، قائم‌شهر ، بابل و آمل به‌صورت تراموای برقی تعبیه شود که اعتبارات آن از بودجه ملی است و در شهرستان ساری بسترسازی‌های لازم انجام می‌شود.

محمد علی شیرسوار دیگر عضو شورای اسلامی قائم‌شهر با بیان اینکه به زیباسازی و چیدمان مبلمان شهری در ایام محرم که اصلاً زیبنده این ایام و شهرمان نیست نقد دارم، اظهار کرد: در فضاسازی‌های امسال دیده شد شرکت‌ها و مغازه‌ها تبلیغات خود را انجام دادند و در گوشه‌ای از تابلوهایی که برای معرفی خدمات و کالاهای خود نصب کردند، اشاره‌ای هم به مراسم عزاداری کردند.

وی افزود: نقد دومم مربوط به هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس است که فضا سازی و مبلمان شهری برای این مناسبت‌ها انجام نشد و همچنین اتفاقاتی که در مناطق شهرداری صورت می‌گیرد اصلاً زیبنده و شایسته مردم نیست و بهتر است مناطق یک و دو به نواحی تبدیل شوند.

وی در پایان گفت: با این منطقه‌بندی سفره کارکنان ما در حقوق و مزایا کوچک‌تر شده است و پرسنل ما در واحدهای خدمات شهری از منزلت کمتری در معیشت و شغلشان بهره‌منده هستند.

لینک اصل محتوا در شهرداری قائم شهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی