شیوه‌نامه برگزاری همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی ابلاغ شد

شیوه‌نامه برگزاری همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی ابلاغ شد

شیوه‌نامه برگزاری همایش و نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی که به مناسبت چهلمین سالگرد بزرگداشت انقلاب شکوهمند اسلامی طی روزهای اول تا سوم اسفند ۱۳۹۷ از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در بندرعباس برگزار می شود به استانداریها ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مطابق این شیوه نامه در این رویداد،‌ نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی،‌ همایش شهر ایده‌آل، نشست‌های تخصصی و دوره های آموزشی تخصصی ویژه شهرداران و کارکنان شهرداری ها برگزار می شود.

با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده در خصوص برپایی نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی، پروژه‌های شهرداری‌ها و دهیاری‌ها که واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلامی توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ‌باشد، می توانند در این نمایشگاه ارائه شوند.

محورهای اصلی معرفی پروژه برای حضور در نمایشگاه عبارتند از: "خدمات شهری"،" گردشگری و عمران شهری"، "فناوری اطلاعات و هوشمند سازی"، "حمل و نقل عمومی"، "فرهنگی اجتماعی" و "پروژه‌های خاص(با ویژگی های منحصر بفرد) " و فرایند برگزاری نمایشگاه در این شیوه نامه تشریح شده است.

همچنین چارچوب انتخاب پروژه های برتر (شایسته تقدیر) شهرداری ها برای ارائه دراین نمایشگاه و ویژگی های عمومی و اختصاصی آنها نیز اعلام شده است.

لازم بذکر است پروژه های برتر(شایسته تقدیر) در حوزه دهیاری ها براساس شیوه نامه ای که شاخص های عمومی و اختصاصی پروژه ها در آن لحاظ شده است متعاقباً از سوی حوزه امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال خواهد شد.

همچنین مطابق برنامه ریزی های به عمل آمده، همایش شهر ایده‌ال با محوریت مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور روز یکم اسفند ماه سال جاری در شهر بندرعباس برگزار می شود که جزئیات برگزاری آن متعاقباً توسط این مرکز اطلاع رسانی خواهد شد.

شیوه نامه

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات