جشنواره رسانه ای "پیام انقلاب" با محوریت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود/دوم اسفندماه آخرین مهلت ارسال آثار

جشنواره رسانه ای "پیام انقلاب" با محوریت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود/دوم اسفندماه آخرین مهلت ارسال آثار

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه گفت: جشنواره رسانه ای پیام انقلاب آذربایجان غربی در سه بخش یادداشت (ویژه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی)، گزارش خبری و خبر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه، احمد اسدی با اعلام خبر برگزاری جشنواره رسانه ای "پیام انقلاب" آذربایجان غربی اظهار کرد: این جشنواره توسط مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه و فرهنگسرای رسانه در سه بخش یادداشت(ویژه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی)، گزارش خبری و خبر برگزار می شود.

وی افزود: خبرنگاران و رسانه ها می توانند تمامی آثار مرتبط مانند قیام دوم بهمن ارومیه، چهل سالگی انقلاب اسلامی، استکبارستیزی و مبارزه با استکبار، نابودی طاغوت، مبارزه برای استقلال و آزادی و سایر موضوعات و اخبار تولیدی مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دهه فجر امسال را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه گفت: تمامی آثاری که در سه بخش ذکر شده و از تاریخ یکم دی ماه تا ۳۰ بهمن ماه امسال در رسانه های مکتوب و مجازی مجوزدار آذربایجان غربی منتشر شوند، قابلیت شرکت در این جشنواره را دارند.

اسدی از خبرنگاران خواست تا در صورت تمایل آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه امسال به دبیرخانه جشنواره رسانه ای دهه فجر واقع در ارومیه-میدان انقلاب- ساختمان شهرداری ارومیه- اداره اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری و یا به صورت مجازی و با شماره تلفن همراه( احمد اسدی- ۰۹۱۴۱۴۷۷۷۹۲) هماهنگ شده و ارسال کنند.

وی یادآور شد: اختتامیه این جشنواره روز هفتم اسفندماه همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)  برگزار و آثار منتخب با اهدا جوایز نقدی و لوح سپاس جشنواره مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

اسدی تصریح کرد: همچنین برترین رسانه با در نظر گرفتن تعداد آثار و همچنین کیفیت آثار ارسالی در حوزه چهل سالگی انقلاب اسلامی نیز به عنوان رسانه برتر این جشنواره مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

وی افزود: : هریک از خبرنگاران می توانند در هرکدام از بخشهای این جشنواره تنها یک اثر ارسال کنند و در صورتی که یکی از آثار حایز رتبه های برتر شود، دیگر آثار داوری می شوند اما در لیست آثار منتخب مورد تجلیل قرار نخواهد گرفت.

اسدی هدف از برگزاری جشنواره رسانه ای پیام انقلاب را در کانون توجه قرار دادن هرچه بیشتر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب در ارومیه و آذربایجان غربی به نسل جوان عنوان کرد.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز شهرداری ارومیه اقدام به برگزاری جشنواره رسانه ای پیام انقلاب ارومیه برای رسانه های شهرستان ارومیه کرده بود که امسال تصمیم بر آن شد که به صورت استانی و با عنوان پیام انقلاب آذربایجان غربی برگزار شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات