تامین آب شرب پایدار در راس ماموریتها و رویکردهای عملیاتی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه : مدیرعامل، معاون طرح وتوسعه، مدیر حراست، امور حقوقی و مدیرامور منابع آب شهرستان روانسر به همراه تعدادی از کارشناسان این شرکت از طرح آبرسانی پاوه بازدید بعمل آوردند.

درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در این بازدید ضمن ملاقات با حاج ماموستا ملا قادر قادری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه درمورد مسائل تامین آب شهرستان پاوه به گفتگو پرداختند.ماموستا قادری امام جمعه پاوه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان انتصاب شایسته آقای درویشی را به ایشان تبریک، و برای وی آرزوی توفیق روزافزون نمودند.

ایشان با اشاره به اهمیت انتصاب مدیران جوان وکارآمد در مشاغل حساس ابراز امیدواری کردند بتوان با همت مسئولین دلسوز نظام شاهد آبادانی ایران اسلامی وخطه سلحشور استان کرمانشاه باشیم. امام جمعه پاوه از مدیرعامل ومدیران استانی خواست برای تامین آب شرب شهر پاوه اهتمام ویژه ای به خرج دهند. وی با اشاره به بارندگی های خوب امسال اظهار امیدواری کرد که با طرح آبرسانی به شهر پاوه مشکلات و چالش های آبی این شهرستان مرتفع گردد.

مدیرعامل شرکت با بیان اینکه طرح آبرسانی به شهر پاوه از چشمه هانی کوان در ۱۳ کیلومتری شمال غرب شهر پاوه شروع وبه مخازن ذخیره آب شرب شهر محدود ، که با مصرف سرانه ۲۳۰ لیتر به ازای هرنفر در شبانه روز و جمعیت ۴۰ هزارنفر با اعمال روستاهای محدوده طرح اجراء گردیده تا از تامین نیاز آب در افق ۱۴۰۰ به میزان ۴/۳ میلیون متر مکعب در سال خبر داد.وی بااشاره به اینکه در حال حاضر آب شرب این شهرستان از مجموع ۴ حلقه چاه وسراب هولی با آبدهی حدوداً ۶۵ لیتر در ثانیه تامین می گردد تسریع در تکمیل طرح های آبرسانی را ضرورتی انکار ناپذیردانست. درویشی  یکی از ماموریتهای مهم شرکت آب منطقه ای را تامین آب شرب برای مردم دانست وبا اشاره به حمایت های همیشگی ائمه جمعه از برنامه های توسعه ای                     چهره شاخص وانقلابی حاج ماموستا ملاقادر قادری را افتخاری برای این استان دانست که باید قدر دان آن بود. درویشی از نماینده ولی فقیه امام جمعه پاوه دعوت به همکاری وهمفکری در تسریع وتسهیل پروژه نموده واز حضور مردم برای بیان مشکلات و مطالباتشان نیز استقبال کرد .

درویشی بعد از دیدار با ماموستا ملا قادری از روند اجرای طرح آبرسانی به شهر پاوه بازدید، و از مجری طرح پیمانکار ومشاور خواستار تسریع در کار شد تا بتوان این خدمت بزرگ را افتتاح وآن را به مردم منطقه هدیه نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات