با هدف اشتغال و تامین آب در توسعه پایدار استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، با حضور مدیر عامل شرکت، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیران و کارشناسان ذیربط در جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه ای جلسه ای در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید شروع گردیده ابتداء درویشی مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم به دکتر شهبازی، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و هیئت همراه، عنوان نمود همفکری و تشکیل کارگروه های کارشناسی در راستای طرحهای عمرانی و ایجاد اشتغال لازمه توسعه پایدار و رضایت ذینفعان انست. درویشی سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه ای را دو دستگاه اصلی در مهار آب، توسعه شبکه های پایاب وکانالهای آبرسانی عنوان و بر تشریک مساعی های بیش از پیش تاکید کرد.

وی بر استمرار جلسات کارشناسی مستمر  به عنوان عامل برای رفع مشکلات وکار کارشناسی خواستار اهتمام جدی بر روابط دوسویه شد. وی  تحقق این هدف را تشکیل کارگروههای مشترک ذکرکرد تا دیدگاه طرفین نسبت به وظائف محوله هر دستگاه مشخص و نقاط مشترک شناسائی  و برای مشکلات فعلی چاره اندیشی گردد.

در ادامه،  شهبازی،  ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان، ضمن تبریک به آقای درویشی به عنوان مدیرعامل شرکت و تقدیر از مدیران قبلی از برگزاری چنین جلسات مشترکی تقدیر نمود واظهار امیدواری کرد این روند پس از این نیز ادامه یابد تا به نقطه اشتراک و رفع موانع رسید. شهبازی ادامه داد  امیدوارم در بخش آب گامهای سازنده ای با حضور کارشناسان و صاحب نظران دو دستگاه برداشته شود، وی با بیان اینکه نکته حائز اهمیت و مهم تشکیل چنین جلسات کارشناسی است این جلسات را عاملی برای هماهنگی های بیشتر در تصمیم گیری های استانی در کارگروه آب وکشاورزی دانست.این جلسات می تواند دو دستگاه را با مواجهه با چالشهای آتی هدایت کند این اتفاق نظر در نهایت به توسعه کشاورزی استان کمک شایانی خواهد کرد.

در ادامه کارشناسان دو دستگاه  نسبت به بحث و تبادل نظر در خصوص شبکه های زاگرس،  تنگ حمام، گیلانغرب و جامیشان پرداخته و در خصوص اراضی در حال بهره برداری و آماده جهت بهره برداری مواردی از سوی طرفین مطرح گردید، در پایان جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای، ضمن تشکر مجدد از ریاست سازمان جهاد کشاورزی و هیئت کارشناسی همراه و نیز کارشناسان آب منطقه ای، از مجریان و مدیران هر دو سازمان خواستار تشکیل جلسات تخصصی تر در این زمینه شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات