از سرگیری مجدد عملیات اجرایی سد کبوترلانه (آناهیتا)

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه: در رویکردی هماهنگ و تعاملی در جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، با عوامل اجرایی، کارفرما، مشاور و پیمانکار مسائل و موانع اجرایی سد آناهیتا به بحث و بررسی گذاشته شد.

در این جلسه درویشی مدیرعامل شرکت با اشاره به اهمیت سد آناهیتا در توسعه بخشی از شرق استان هدف احداث این سد را تامین آب شرب بلند مدت شهر کنگاور (سد آناهیتا در ۱۰ کیلومتری شهر کنگاور قرار دارد) و اراضی پایاب سد و تامین آب بخش صنعت دانست. درویشی با اشاره به اهداف جنبی دیگر سد همچون توسعه صنعت گردشگری و آبزی پروری با اشاره به شروع احداث عملیات اجرایی در سال ۱۳۸۹ عدم انطباق با زمانبندی های انجام شده برای پایان طرح در سال ۱۳۹۳ را ناشی از کمبود اعتبارات لازم و برخی مشکلات اجرایی دانست. وی ضمن اعلام اشراف شرکت از مشکلات و موانع موجود، و هماهنگی با مدیریت ارشد استان و نمایندگان محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی خواستار عزم جدی برای از سر گیری فعالیتهای اجرایی شد. در ادامه مجری طرح با اشاره به اهمیت سد در تامین آب منطقه و روند خوب شروع آن اذعان داشت اگر اعتبارات لازم به موقع تخصیص داده شود از نظر هماهنگی های پیمانکار، مشاور و کارفرما با رویکرد فعلی مشکلی وجود نخواهد داشت. رضایی با بیان این مطلب که مسایل پیش رو ناشی از نبود نقدینگی است اظهار امیدواری کرد که با عزم راسخ مدیریت ارشد شرکت بتوان بر مشکلات فائق آمد. در ادامه نشست، پیمانکار طرح نیز با اشاره بر موانع موجود و با تاکید بر سخنان مدیرعامل شرکت نبود اعتبارات را مانع اصلی رکود در کار دانست و از برخی از عدم هماهنگی های قبلی اظهار ناخرسندی کرد. جمشیدی بر عزم جدی مجموعه متبوع خود برای ادامه کار در سایه وفاق ایجاد شده خبر داد.

درویشی ضمن تقدیر از عوامل اجرایی و تاکید بر اهمیت شروع مجدد فعالیت اجرایی سد آناهیتا، همدلی و وفاق و توجه به هماهنگی هایی که می تواند فراتر از ساختارهای معمول کار را به پیش ببرد جزو لاینفک توسعه در دوره کنونی دانست. وی ضمن تاکید ویژه بر این مهم، شروع سریع عملیات اجرایی و رفع موانع و مشکلات در حین کار را خواستار شد. در پایان جلسه نیز عوامل اجرایی ضمن خرسندی از رویکرد تعاملی و فنی مدیرعامل و عوامل کارفرما شروع کار اجرایی را ۲۴ ساعت بعد از جلسه عنوان کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات