مهندس محمد رضا مهدلو هر اتفاقی که در مجموعه شهر به نفع شهروندان باشد و باعث شادی مردم شود با جدیت دنبال خواهیم کرد .

مهندس محمد رضا مهدلو هر اتفاقی که در مجموعه شهر به نفع شهروندان باشد و باعث شادی مردم شود با جدیت دنبال خواهیم کرد .

طی نشستی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار ،مهندس مهدلو شهردار،مهندس رحمانی رئیس شورای شهربا مهندس فیروز کوهی مدیر کل راه آهن استان کرمان بر همکاری در اجرای طرح های شهری تاکید شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند حبیب الله خنجری فرماندار زرند در این نشست از حمایتهای مدیر کل راه آهن استان کرمان تقدیرو تشکر کرد و گفت: هدف اصلی همه ما خدمت به مردم و جلب رضایت شهروندان است و در راستای تحقق این هدف آماده تعامل و همکاری با ارگان های دولتی هستیم.

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند از خدمات مهندس فیروز کوهی تقدیر کرد و با اعلام اینکه یک مجموعه فعال و پویا نیاز به یک مدیر موفق وبا دانش دارد گفت: شهر زرند یکی از شهرهای مهم در عرصه ریلی می باشد و مردم این شهر با فعالیتها و راه آهن این شهرستان به نوعی وابستگی پیدا کرده اند .

رئیس شورای شهر زرند افزود:با توجه به صنعتی شدن شهر زرند در آینده ای نه چندان دور شاهد اتفاقات خوبی در زمینه رونق راه آهن شهر زرند خواهیم بود .

وی در پایان از خدمات مهندس منصوری مدیر پایانه راه آهن زرند تقدیر کرد و گفت:شورای شهر و شهرداری زرند آمادگی دارند تا در همه زمینه ها همراه و همیار مجموعه راه آهن ریلی باشند .

منتخب شورای شهر زرند نیز در این نشست با اعلام اینکه پیشرفت شهرستان زرند به راه آهن شهرستان بستگی دارد گفت:هر دو نهاد شهرداری و راه آهن در امر خدمات رسانی مشترک هستند و تنها تفاوت آنها وسیع بودن خدمات شهرداری در سطح مجموعه شهر می باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو در ادامه با اعلام اینکه هر اتفاقی که در مجموعه شهر به نفع شهروندان باشد و باعث شادی مردم شود با جدیت دنبال خواهیم کرد گفت: برای پیشرفت شهر خود را موظف به همکاری با ادارات و نهادهای شهرستان می دانیم .

مهندس مهدلو ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری همه جانبه در راستای توسعه شهر گفت:اجرای باند دوم پل پارسیان می تواند گره های زیادی در بحث ترافیکی شهر زرند را بازنماید و امیدواریم این طرح با همکاری اداره کل راه آهن و شهرداری به زودی محقق شود .

وی ضمن قدردانی از مهندس فیروز کوهی مدیر کل راه آهن استان در خصوص خرید باکسهای دوم این پل گفت:امیدواریم با همکاری و همراهی همدیگر بتوانیم عیدی خوبی به شهروندان بدهیم .

مهندس فیروز کوهی مدیر کل راه آهن استان کرمان در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیتهای این اداره در شهر زرند پرداخت و گفت: با انجام مراحل تکمیل ساختمان راه آهن زرند این ساختمان تا پایان دی ماه تکمیل و امیدواریم به بهره برداری برسد .

وی با اعلام اینکه در طی ۱۵ ماه گذشته بیش از ۶میلیارد تومان صرف بهسازی ساختمان راه آهن زرند شده است گفت:حجم فعالیتهای انجام نشده در سطح شهر زرند بسیار بالا می باشد و ما نیز با برنامه ریزی های انجام شده سعی داریم آنها را اصلاح و به بهره برداری برسانیم .

وی انجام فعالیتهای شهرداری را به صورت مساوی دانست و گفت: یکی از برنامه های ما در سطح شهر زرند اجرای دیوارهای بتنی محدوده ریل راه آهن می باشد که در این خصوص نیز پیگیری های لازم را انجام داده ایم .

وی خواستار استفاده از طرح های سرمایه گذاری برای زمینهای راه آهن شد و از آمادگی این نهاد برای اجرای این طرح ها خبر داد .

شایان ذکر است احداث پل پارسیان و دوارهای بتنی محدوده حریم راه آهن از مهمترین مباحث نشست امروز بود .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات