شهردار زرند دیدار با شورای روستای محمد آباد :هدف ما از بین بردن فاصله ها بین روستاها و شهرکهای مجاور زرند می باشد .

شهردار زرند دیدار با شورای روستای محمد آباد :هدف ما از بین بردن فاصله ها بین روستاها و شهرکهای مجاور زرند می باشد .

شورای روستای محمد آباد بهمراه عباس جعفری ضمن دیدار با مهندس مهدلو شهردار زرند از اجرای فعالیتهای عمرانی باهمکاری شهرداری گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این دیدار صمیمی حسین ایرانمنش دهیار این روستا از اجرای طرح بلوار در ورودی این دهستان خبر داد و گفت: شورای این روستا آمادگی دارد با همکاری شهرداری بخش ابتدای بلوار ورودی به روستای محمد آباد را جدول گذاری و ساماندهی نماید.

مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حاج علی نخعی رئیس فقید شورای شهر زرند از پیشینه بالای روستاهای محمد آباد گفت و اظهار داشت:اصلاح و زیبا سازی کمربندی ورودی شهر از سمت رفسنجان در راستای کم کردن فاصله ها بین شهر و روستاها می باشد .

وی با اعلام اینکه باید حس جدائی شهر و شهرکها و روستا را از بین ببریم گفت:با برنامه ریزی های انجام شده سعی داریم ترافیک بلوار ورودی زرند را شکسته و راههای مواصلاتی جدیدی را برای دسترسی اسان شهروندان پیاده سازی نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه تمام معابر جدید،رونق و آبادانی را برای یک مجموعه بهمراه خواهند داشت گفت:مسیرهای منتهی به شهر که در حریم قانونی وطرح تفصیلی شهر قرار دارندزیر سازی ،بهسازی و آسفالت خواهند شد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات